Jak přežít Valentýn bez partnera? Máme pro vás 5 tipů!

Stále si opakujete, že Den zamilovaných je pouze hloupý komerční svátek, ale když jste na svatého Valentýna sama, vždy to na vás dolehne? Jen co vkročíte do supermarketu, bombardují vás srdíčka, květiny a romantické dárečky. Cukrárny, restaurace, ale i sociální sítě jsou plné zamilovaných párů a vy se začínáte cítit jaksi nepatřičně. Ale proč? Valentýn je přeci dnem lásky, kdo říkal, že byste ho nemohla zasvětit sama sobě, přátelům anebo dobrému jídlu?

Udělejte něco pro sebe
Víte, jak se to říká: když chcete, aby vás měl někdo rád, musíte se mít ráda především vy sama. Není na tom vůbec nic špatného a Valentýn je skvělá příležitost pro to, abyste sama sobě dopřála tu největší kytici nebo nejlepší víno! Pokud vás neláká zůstat doma, dopřejte si třeba wellness, případně si zajděte na kosmetiku, nehty anebo jen tak nakupovat. Jednoduše pro sebe udělejte něco speciálního. Mějte se prostě ráda.

Užijte si den s přáteli
Viděla jste film Valentine’s Day? Nezadaná hrdinka vždy 14. února uspořádá party pro single přátele a báječně se pobaví. Proč ne vy? Pozvěte nezadané kamarádky a udělejte si odvázaný antivalentýnský večer plný dobrého jídla, pití a zábavy. Pokud si vaše přítelkyně dávají pozor na postavu a vyhýbají se smaženým chipsům, zkuste nové Lay’s Oven Baked, které jsou pečené v peci a obsahují tak o 50 % méně tuku. Bez výčitek si můžete pochutnat na dvou příchutích – solených nebo s bylinkovou příchutí. Lay’s Oven Baked se též hodí jako netradiční doplněk ke guacamole anebo z nich můžete lehce vykouzlit španělské tapas.

Vyrazte ven
Pokud vás neláká domácí pohoda a máte chuť něco zažít, zajděte například do kina na film, na který se už dlouho chystáte, či do muzea nebo na výstavu, o které jste četla. Nic nepokazíte ani divadlem. Kdybyste měla náhodou chuť a odvahu, zkuste zapátrat po single party pro svobodné. Nová známost vám Den zamilovaných určitě nepokazí.

Pošlete vašim nejbližším hezkou zprávu
Valentýn je o lásce, ale ne jen o té romantické. Dejte proto důležitým lidem ve vašem životě vědět, že vám na nich záleží. A nemusíte hned ve velkém nakupovat dárečky. Potěší i nečekaný telefonát nebo krátká zpráva. Věřte, že tím zpříjemníte život nejen vašim nejbližším, ale i sama sobě.

Nenechte si zkazit náladu
To, že jste tento rok na Valentýna sama, ještě není důvod pro to, abyste klesala na duchu. Co takhle zkusit něco úplně nového? Naplánujte si například nenáročný výlet, běžte cvičit, kupte si plátno s barvami a něco namalujte (nevadí, že to neumíte) nebo vezměte foťák či smartphone a začněte fotit cokoliv, co vás zaujme. A věřte, že není důležitý výsledek, ale vzrušení z nových zážitků a zkušeností!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *