Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Razítka pro malé módní návrhářky holčičky pobaví i mnohému naučí

Jaká je ideální zábava pro holčičky? Taková, která bude návodná, při níž se budou skvěle bavit a přitom popustí uzdu své fantazii! To všechno splňují razítka Aladine StampoFashion, která ovšem malé módní návrhářky velice nenápadně také mnohému naučí…

„Jedná se o příběhová razítka, která jsou dnes u dětí velmi populární. Děti mohou popustit uzdu své fantazii, dát prostor individuálnímu vyjádření, ale vše je přitom velice jednoduché a naprosto intuitivní,“ říká Martina Linková z kreativních dílen a art-shopu Aladine.cz.
Děti tak podle odbornice dokážou pomocí příběhových razítek překročit svůj stín, vyzkoušet si něco, co nevědí, jak dopadne – motivuje je to tvořit déle, a právě to je důležité. „Tady totiž vždy vše dobře dopadne, a to dětem dává důvěru v sebe sama i pocit, že se vyplatí být kreativní a není to přitom nic obtížného,” upozorňuje Martina Linková.

Mezi tzv. příběhovými razítky jsou podle ní u holčiček jedny z nejoblíbenějších právě ty z řady StampoFashion, kdy holčičky kombinují panenkám oblečení, účesy a nejrůznější doplňky a mají neuvěřitelné množství možností. Vzniklé práce si pak mohou vybarvit, nazdobit, poprášit třpytkami, mohou kombinovat různé orazítkované papírové papíry i jiné materiály. „Umělecká díla“ mohou vznikat doslova během několika minut a je to skvělá zábava i pro větší skupinu děti, které se tak vzájemně inspirují a užijí si i víc legrace. Často se stane, že zkombinují všechno, a přesně to je náš cíl, protože právě tak se učí individuálnímu vyjádření,“ uzavírá Martina Linková.

Princezny, nebo Holky z města?
Převlékací panenky Aladine dnes koupíte v mnoha variantách. S kreativními sadami City chic, Princezny z Orientu, Severské princezny nebo Street Style děti seskládají více než 500 různých variací panenek, v různém oblečení, s rozmanitými účesy i doplňky, které pak mohou vybarvit a dotvořit dle své fantazie. Koupíte je na www.aladine.cz za 330 Kč. Velkorysé balení příběhových razítek Princezny a Holky z města pak dětem umožní seskládat neuvěřitelných 3 000 různých módních kombinací – sukýnky, halenky, šatičky, účesy, doplňky a šperky – to vše včetně návodů, jak hezky zkombinovat barvy. Koupíte je za 550 Kč.

Aladine.cz se snaží rozvíjet kreativitu a tvořivost dětí i dospělých prostřednictvím svých workshopů a kvalitních kreativních pomůcek, zejména nejrůznějších razítek, díky nimž můžou rozvíjet svoji fantazii a vyrobit si originální obrázky, oblečení i doplňky do interiéru.

Zdroj: Aladine.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *