Jazz, blues & food víkendy najdete nově v Kašperských Horách

Hudební víkendy se skvělými muzikanty a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od francouzského šéfkuchaře pořádají nově v Nebespánu v Kašperských Horách. Spojte návštěvu Šumavy s jedinečným kulturním i gastronomickým zážitkem!

Jazzové a bluesové legendy se budou potkávat ve stylové kavárně a restauraci Nebespán, jejíž majitelé se rozhodli spojit své dvě velké vášně – kvalitní hudbu a dobré jídlo. Nově vás tady tak letos čekají hned tři úžasné večery plné skvělé hudby a výborné gastronomie, protože na pořadu dne bude kromě kulturních zážitků také degustace specialit zdejšího francouzského šéfkuchaře…

Nebespán v Kašperských Horách je navíc nejen útulná kavárna a restaurace, kde ochutnáte lahodné francouzské i šumavské speciality, poctivé domácí zákusky a skvělou kávu, ale také první boutique hotel na Šumavě. Zážitky si tak můžete umocnit delším pobytem a ubytovat se tady v romantických pokojích s výhledem na hrad Kašperk i okolní šumavské kopce nebo v komfortních apartmá. Snídani s lahodnou kávou od místních baristů si ráno vychutnáte přímo v kavárně nebo na venkovní terase. A o gastrozážitky se v Nebespánu postará i gurmánský obchůdek, kde na návštěvníky s pravidelnými obměnami čeká vždy jeden nový vyzkoušený recept a kvalitní suroviny z okolních farem.

Jazz, blues & food víkendy v Nebespánu:
Sobota 24. 2. 2018: FIVE RIVERS BLUES BAND
Band bubenického esa a skladatele Ivana Audese vám předvede pořádnou show – čeká vás večer, při kterém zazní jak nejznámější bluesové skladby, tak autorské kompozice.

Sobota 12. 5. 2018: NAJPONK TRIO + speciální hosté Valery Ponomarev a Osian Roberts
Budete mít jedinečnou příležitost slyšet v plné formě jednoho z nejlepších světových jazzových trumpetistů a bývalého člena Art Blakey’s Jazz Messengers, za doprovodu jednoho z nejlepších jazzových pianistů!

Sobota 16. 6. 2018: MIRKA NOVAK & DREAM BAND, jazz groove latin fusion
Soulová zpěvačka, rodačka ze Sušice, Mirka Novak, přináší na jeviště unikátní hlasový projev s výrazným rytmickým cítěním. Její silnou stránkou je vokální improvizace – scat. Pravidelně navštěvuje USA, kde spolupracuje s významnými muzikanty jazzové r’n’b soulové scény.

Zdroj: www.nebespan.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *