Rychlý úklid do třiceti minut s novými pomocníky pro svěží a voňavý domov!

Úklid domácnosti vás nemusí obrat o polovinu víkendu, tento čas určitě zužitkujete příjemnějším způsobem. Stačí si ho naplánovat minutu po minutě a postupovat efektivně. Věřte, že tak dáte své hnízdečko „do pucu“ během půl hodiny. Kromě pocitu spokojenosti vám pak zbyde spousta času pro sebe a svou rodinu.

Zpět na své místo = 5 minut
Nejdříve se po svém království pořádně rozhlédněte a zaostřete na věci, které nejsou na svém místě. Posbírejte časopisy a noviny, oblečení poskládejte do skříně, zbavte se všech přebývajících krabic od bot a ukliďte i další maličkosti, které při tom objevíte. Nezapomeňte do expres úklidu zapojit i děti. Postačí, když všem hračkám najdou jejich domeček.

Pryč se skvrnami = 5 minut
Doufajíc, že nebudete mít puntičkářskou návštěvu, která bude přejíždět prstem po každé poličce, se zaměřte jen na ta nejviditelnější místa. Pomocí hadříku Actifibre se zbavte fleků od vody na umyvadle a vaně v koupelně, otisků prstů na stolku a skleněných plochách a viditelných skvrn na všech frekventovanějších místech. Nezapomeňte ani na kuchyňskou linku, kterou používáte denně.

Bleskové utírání prachu = 7 minut
Ať už chcete nebo ne, stírání prachu se nevyhnete, protože se v domácnosti usazuje v podstatě všude. Pomocí šikovné prachovky se ho však zbavíte pár tahy. Nezapomeňte vždy začínat od shora dolů. Nejdříve se tedy pusťte do lustrů, potom přejděte ke skříním a poličkám a nakonec se věnujte elektrickým spotřebičům.

Oživení kuchyně = 6 minut
V rychlosti a bez dlouhého zdržování umyjte či naskládejte do myčky špinavé nádobí, utřete linku a jídelní stůl. Důležité je pravidelně měnit houbu a nádobí, protože v ní vznikají nežádoucí bakterie. Odstraňte mastnotu a viditelnou špínu ze sporáku a digestoře a nezapomeňte ani vynést koš.

Podlahy jako zrcadlo = 7 minut
Nakonec, když už je vše ve stavu, že byste se na návštěvu nestyděli pozvat ani tolerantnější tchýni, se můžete vrhnout na podlahy. Rychle je přejeďte luxem a pak už se do nich pusťte s mopem. Ideálně takovým, který vám ušetří každou minutu. Například s Ultramaxem od Viledy nemusíte ztrácet čas ručním ždímáním, a tak zvládnete podlahy vytřít během pár minut. Až budete mít vše hotovo, dopřejte si během schnutí podlah šálek kávy s nohama nahoře.

Perwoll Care & Refresh
Svět módy se neustále mění. Oblečení z umělých tkanin je v dnešní době samozřejmostí každého šatníku – ve skutečnosti je 78 %[1] moderního oblečení vyrobeno ze syntetických a smíšených látek. A ačkoli je toto oblečení pohodlné a stylové, umělá vlákna v sobě často zadržují nepříjemné pachy. Proto společnost Henkel přichází s novinkou, která tento problém vyřeší. Nová varianta Perwoll Care & Refresh s Deo technologií spolehlivě neutralizuje pachy a zajišťuje pocit svěžesti během nošení až na 24 hodin.

Nový Perwoll Care & Refresh přichází na trh s jedinečnou Deo technologií, která funguje na principu deodorantu. Díky ní speciální prací prostředek odstraňuje nepříjemný pach a postupně uvolňuje parfémované složky během nošení. Takto si můžete užívat bezstarostných dnů a nosit oblečení, které máte rádi, aniž byste se museli starat o nepříjemné pachy. Nová receptura také nabízí perfektní péči o syntetická a umělá vlákna, zachovává jejich tvary a barvy. Perwoll Care & Refresh se dokonale postará o váš šatník a vy si tak můžete vychutnat svěžest vašeho oblečení i během těch nejhektičtějších dní. Buďte fresh, zůstaňte fresh! Nový Perwoll Care & Refresh upoutá pozornost také průhlednou láhví se zlatým víčkem. Je dostupný v následujících velikostech a s těmito běžnými cenami: 119 Kč (1L), 199 Kč (2L), 299 Kč (3L).  Více na www.perwoll.cz.

[1] Nezávislý institut marketingového výzkumu

Hýčkejte své oblečení i smysly s avivážemi Silan Aromatherapy+
Najít si chvíli k relaxaci je v dnešním uspěchaném světě těžší a těžší. Proto se aviváže Silan inspirovaly přírodou, aby nabídly dvě nové varianty v řadě Silan Aromatherapy+. Vyhledávané vůně Silan Aromatherapy+ Coconut Water Scent & Minerals s vůní kokosové vody a minerálů a Silan Aromatherapy+ Peony & White Tea Scent s vůní pivoňky a bílého čaje budou hýčkat vaše smysly a zlepšovat náladu. Zajistí měkkost, která zanechá stejně dobrý pocit, jako samotná vůně prádla. Uložte si vyprané oblečení do skříně a díky řadě Silan Aromatherapy+ se i po 100 dnech těšte na závan svěžesti a momenty plné relaxace a pohody. Novinky jsou k dispozici v lahvích 900 ml a 1800 ml za obvyklou maloobchodní cenu 69,9Kč a 99,9 Kč. Na pultech obchodů jsou aviváže řady Silan Aromatherapy+ k dostání od listopadu 2017. Více na www.silan.cz.

Pur Power Duo Effect s dvojím účinkem
Čeká vás mytí mastných pánviček a pekáčů? Při každém ručním mytí nádobí se mastnotou a zbytky jídel zanáší i kuchyňské odpady, což způsobuje nepříjemný zápach a také hrozí jejich ucpání. Než hledat číslo na instalatéra, doporučujeme preventivně používat novinku Pur Power Duo Effect, která nejenže dokonale umyje vaše nádobí, ale zároveň předchází zanášení kuchyňského odpadu.  Jedinečná kombinace účinných látek prostředku na ruční mytí nádobí Pur Power Duo Effect pronikne hluboko do skvrn a odstraní tak i ty nejodolnější připáleniny a mastné skvrny i bez velkého drhnutí. Díky nové receptuře také působí preventivně proti ucpání kuchyňských odpadů a bojuje proti nepříjemnému zápachu. Novinka Pur Power Duo Effect doplňuje prémiovou řadu Pur Power a poznáte jí v obchodech díky modernímu stříbrnému obalu. Pur Power Duo Effect je k dispozici v maloobchodním prodeji od února letošního roku ve velikosti 700ml za cenu 51,90Kč.

Vyhlaste válku zaschlé špíně
Každodenní mytí nádobí, zápasení se zaschlými skvrnami a nečistotami, taková práce často připomíná boj s větrnými mlýny. Vileda vás ale dostane do výhody! Přináší totiž přelomovou vychytávku ze světa úklidových pomocníků. A tou není nic jiného než revoluční INOX houbička! Ta díky své struktuře zvládne hravě odstranit zaschlou špínu a přitom nepoškrábat povrchy z ušlechtilé oceli ani jiné choulostivé materiály. INOX houbička je vyrobená z exkluzivní PUR aktivní vrstvy, která je abrazivní a extra účinně si poradí i se zašlou špínou. Zároveň je ale šetrná k povrchům z ušlechtilé oceli. Nemusíte se proto bát ji použít na sporák, pánev nebo umyvadlo. Spodní vrstva INOX houbičky ze 100 % mikrovláken setře zbývající nečistoty i vodu a povrch tak zanechá suchý, čistý a beze šmouh. Moderní designové INOX houbičky od Vileda jsou v balení po 2ks. Zakoupíte je již od 49,90 Kč.

Ještě rychlejší úklid
Krásná a čistá podlaha upoutá na první pohled. Abyste toho ale docílili, je důležité jí věnovat náležitou péči. Ovšem ne na úkor vašeho volného času. S inovovaným mopem Ultramax, specialistou na efektivní úklid, toho můžete dosáhnout „raz dva“. Nejen, že práci ještě více urychlí, ale při jeho použití se vyhnete i tolik neoblíbenému ohýbání zad a máčení rukou ve špinavé vodě.  Mop Vileda Ultramax prošel mnoha vylepšeními. Jednou ze zásadních změn, je zdokonalený ždímací koš, díky kterému je vsunutí mopu do ždímače ještě jednodušší. Ocení jej hlavně Vaše ruce, které zůstanou po celou dobu úklidu suché a čisté. Koš je navíc inovován o novou technologii ždímání power press. Pokrokový unikátní systém lamel snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně. Ultramax je vhodný na všechny typy tvrdých povrchů, použít ho můžete například i na citlivé parkety, včetně dřevěných podlah.

Podstatného vylepšení se dočkala i samotná hlavice mopu, která je tvořena ze dvou druhů vláken. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, abrazivní část zase účinně odstraňuje zaschlé a odolné nečistoty. Textilní hlavice díky tomu lehce absorbuje vodu a zanechává po sobě suchý a ošetřený povrch. Lze ji jednoduše vyprat v pračce a opakovaně použít. Velkou výhodou tohoto mopu je přizpůsobitelná délka teleskopické tyče pro ideální držení. Bez ohýbání, trápení s nasáklým hadrem, bolestí zad a zmáčených rukou, se použitím inovovaného mopu Vileda Ultramax dočkáte okamžitého výsledku, z kterého budete mít navíc i radost. Ultramax mop zakoupíte v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů za cenu od 499 Kč a Ultramax kýbl se ždímacím košem zakoupíte od 249 Kč.

 

Nový čistič Bref 10x Effect Colour Indicator – čistota, která je vidět
Objevte nový WC čistič s technologií Colour Indicator, který při kontaktu s vodou změní barvu! Díky produktu Bref 10x Effect budete mít vždy jistotu, že se účinné látky opravdu dostanou všude zevnitř toaletní mísy. Vyzkoušejte nejúčinnější složení WC čističe od značky Bref. Nová receptura s technologií Colour Indicator mění barvu čističe a její složení se postará, aby toaleta zářila čistotou už po jediné aplikaci. Složení zajistí okamžitou hygienickou čistotu, působí proti usazování vodního kamene, odstraňuje zbytky nečistot, čistí pod vodní hladinou i pod okrajem mísy, neutralizuje zápach a zanechává svěží vůni a lesk. Díky technologii Colour Indicator změní gel barvu pod hladinou vody, zatímco probíhá účinné čištění v celé toaletní míse. Nejsilnější složení od značky Bref je zárukou maximální čistoty, která je vidět už na první pohled. K dostání ve čtyřech variantách: Protection, Anti Limescale, Max White a Anti Rust v balení 700 ml za 59,90 Kč.

Foto: Archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.