Hody, hody, doprovody, dejte vejce třpytivý…

Zazařte leskem třpytek, které nemají na svědomí znečišťování životního prostředí ani dětskou práci. Mnoho třpytek běžně obsahuje PET nebo mikroplast. Ty často končí v oceánech – ničí mořský život, znečišťují moře plastem, který se nerozkládá. Ale vaše (a naše) záliba ve třpytu může být uspokojena bez použití plastů. Jiskru koupelovým bombám, sprchovým gelům a dalším produktům dodává nový druh třpytek vyrobený ze syntetického fluorflogopitu (jinak známého také jako syntetická slída). Více o syntetické slídě se dočtete v tomto článku. 

Produkty Lush, ať už třpytivé či nikoli, obsahují potravinářské barvivo (jak jen to je možné), syntetickou slídu, minerály a přírodní škroby. Všechny třpytky, které se vydají potrubím z vaší koupelny, a z nichž některé si najdou cestu i do oceánu, jsou neškodné pro životní prostředí a k jejich produkci není využívána dětská práce. Více o tom, proč již Lush nebude při výrobě produktů používat přírodní slídu, se dočtete zde.

FREE RANGERS (modrý, fialový, oranžový)
Koupelová bomba – cca. 259 Kč. Vršek nebo spodek? Nebo trochu od každého? Co na tom záleží! Ať sáhnete po kterékoli části, zažijete spoustu šťavnaté zábavy.

APRIL SHOWERS
Koupelová bomba – cca. 149 Kč. Kap, kap… Tenhle aprílový deštík uvítáte! Vhoďte bombu do napuštěné vany a nechte ji rozjasnit vaši náladu a zahnat mračna z vaší mysli.

POISSON D’AVRIL
Koupelová pěna – cca. 219 Kč. Kouzelná rybka splní vaše přání – pokud je jím voňavá bublinková koupel s hřejivou skořicí a černým pepřem, co zažene zimní chmury a zlepší náladu.

CREAM EGG
Koupelová pěna – cca. 149 Kč. Rozdrobte do proudu vody tuhle pěnu s mátou a fair trade bio kakaovým máslem a uvidíte, že se z toho vyklube náramně příjemná koupel.

WASH BEHIND YOUR EARS
Šampuk – cca. 265 Kč. Malý zajíček s velkou silou! Umyjte si vlasy šampukem s citronovou silicí a mrkvovým olejem.

GOLDEN EGG
Krémová koupel – cca. 179 Kč. Medem vonící třpytivý šperk s pomerančovou silicí a fair trade bio kakaovým máslem pro sladké pohlazení na duši i pokožce.

SEVEN DEADLY SPINS
Znovupoužitelná koupelová pěna – cca. 199 Kč. Může být koupel hřích? Zlatá pěna s bergamotovou silicí vám v tom udělá jasno.

HERE COMES THE SUN
Krémový sprchový gel, cca. 395 Kč. Zažeňte dlouhou zimu hřejivým sluncem s povznášející bergamotovou silicí a s čerstvou pomerančovou šťávou rozjasňující pokožku.

CARROT
Mýdlo – cca.215 Kč za 120g. Osvěžující mýdlo s citronem, begramotovou silicí a těhozevem.

WHICH CAME FIRST?
Koupelová bomba – cca. 259 Kč. Co bylo dřív, slepice nebo vejce? Vejce. A potom úžasná citrusová lázeň. Nebo ne? Dejte si zatím koupel s citronovou a grapefruitovou silicí a uvidíme, jestli na to přijdeme.

BUNCH OF CARROTS
Znovupoužitelná koupelová pěna – cca. 249 Kč. Zahrabejte se do hromady neodolatelně voňavých bublinek s těhozevem a citronem pro lepší náladu.

Velikonoční kolekce je k dispozici od pátku 23. února na e-shopu a v kamenných obchodech.

Zdroj: Lush

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.