Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Na party dua MALALATA se vytančíte z podoby

Slovenská dvojice MALALATA na klubové scéně působí již více než jedenáct let. Jejich jméno se za tu dobu stalo synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé jejich vystoupení je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a stoprocentního nasazení. Nyní vyráží na československou tour se sérií party Balkan Bashavel.

Pod taktovkou DJského dua MALALATA již pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Dvojice nepřestává lovit nové výzvy a měla již tu čest předvést svou show i na velkých festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s hvězdami jako Goran Bregović či Parov Stelar Band. Od roku 2011 stojí také za konceptem hudebně-tanečních party Balkan Bashavel.

„Balkan Bashavel je party, kde se vyskáčeš a vytancuješ tak, že další den nemusíš jít do fitka. Stylově se zaměřujeme zejména na balkan beats, což je hudba, která se běžně v rádiích nehraje, ale má obrovskou energii. Pro nás je každý event neuvěřitelnou dávkou endorfinů, ze které pak fungujeme ještě několik dní poté,“ popisuje akci dvojice MALALATA.

O tom, jak to na akci vypadá, se můžete během měsíců březen až květen přesvědčit na vlastní oči. Tour Balkan Bashavel odstartuje v sobotu 24. března v Ostravě, další zastávky v Česku pak budou v Brně (pátek 6. dubna) a v Praze (pátek 27. dubna). Na Slovensku bude mít tour sedm zastávek. Kromě samotných pořadatelů na každé štaci vždy zahrají i vybraní hosté.

„Společně s námi vystoupí živé kapely, slovenští i čeští DJs. My osobně jsme si připravili nový remix a mashup, který zazní na našich parties vůbec poprvé. Nebude to ale jen o hudbě. Ve vybraných městech zařazujeme i zajímavý doprovodný program – žonglérská show, taneční workshop, věštění z karet, fotokoutek,“ rekapitulují kluci z MALALATA.

Neodmyslitelnou součástí hudebně-tanečních party Balkan Bashavel budou samozřejmě i lahodné drinky. V každém klubu bude na prvních 150 příchozích čekat ledově vychlazený welcome drink od Jägermeister. Na některých zastávkách se o pitný režim všech zúčastněných navíc budou starat i krásky z týmu Jäger Beets, které přifrčí ve stylovém autě.

Zastávky ČR:

  1. 3. Ostrava, Cooltour (MALALATA, Dr. Balkan)
  2. 4. Brno, Fléda
(MALALATA, Lovesong Orchestra, Dr. Tesla + fotokoutek)
  3. 4. Praha, Rock Café
(MALALATA, Oranžáda, Le Petit Nicolas + taneční workshop, věštírna)

Zastávky SR:

  1. 4. Ružomberok, Čajovňa Relax (MALALATA, Le Petit Nicolas)
  2. 4. Prešov, Wave Klub (MALALATA, Le Petit Nicolas + žonglérská show)
  3. 4. Košice, Kasárne/Kulturpark (MALALATA, Sendreiovci, Le Petit Nicolas)
  4. 5. Banská Bystrica, NJOY (MALALATA, Zugree)
  5. 5. Trenčín, Stejdž (MALALATA, Zugree)
  6. 5. Trnava, Zelený kríček (MALALATA, Zugree)
  7. 5. Žilina, Smer Music Bar (MALALATA, Hrajnoha)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *