Blýskněte se v metalických modelech a rozzařte svůj outfit!

Módní návrháři a designéři připravují tradičně hned několik jarních novinek. Jedním z trendů, který kraluje nové kolekci, jsou metalické odlesky. S extravagantním třpytem kovu jste se mohli seznámit už v minulých sezonách a na výsluní zůstává i letos. Podlehnete tomuto vábivému mámení?

Metalickými odlesky hraje i aktuální nabídka značky Deichmann. Vyberte si ze třpytivé jarní obuvi a vyrazte směle do ulic! Stylové a komfortní modely využijete i ve všední den. Ležérní městský outfit dokonale rozzáří metalické šněrovací polobotky s kontrastní bílou podešví. Studeným typům bude zajisté slušet model v šedé imitaci semiše doplněný stříbrnými metalickými flitry s brogováním.

Extravagantnější variantou je světle šedá třpytivá šněrovací obuv s perforováním. Pro teplejší typy je naopak vhodnější zlatavý odstín, například model polobotek v oblíbené růžově zlaté barvě, doplněný o efektní detaily.

Lehce sportovněji působí metalické tenisky bez tkaniček. Mix materiálů, kamínkové či květinové aplikace a výrazné silné podešve dodávají této nazouvací obuvi zajímavý a netypický design.

Upoutaly vás metalické modely, ale nevíte, s čím je nosit? Lesklá obuv působí na okolí výrazně, a proto je vhodné ji kombinovat jen s jednoduchými komponenty. Outfit sestavený z basic kousků povznese obuv s metalickými odlesky na úplně novou úroveň. Pokud nechcete vypadat jako kosmonaut, mějte na vědomí, že jeden metalický prvek v celkovém vzhledu úplně stačí. Lesklé a třpytivé materiály perfektně vyniknou s jemnými látkami v neutrální béžové, bílé či černé barvě.

Foto: Deichmann

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *