Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Udržitelnost, cost per wear a správná péče

Udržitelnost je stále v kurzu. Stejně jako vaše šaty od designérky, za které jste sice utratila nekřesťanské peníze, ale zase je velmi ráda a často nosíte. A nepodléhají módním trendům, tak jako zběsilé výstřelky a konzumní kousky za pár korun z výprodeje, které jste nikdy neoblékla. A o tom to celé je.

Naučit se přemýšlet nad nákupem, klidně utratit za oblečení více peněz, ale být si při nákupu jistá tím, co kupujete. Nahradit kvantitu kvalitou. A také se naučit o drahý šatník správně pečovat, aby vydržel na věky.

COST PER WEAR
Cena oblečení vydělená počtem nošení. Bingo. Kvalitní, nadčasové kousky, které perfektně padnou a jsou vyrobené z kvalitního materiálu. To jsou vlastnosti, na které byste se při koupi měla soustředit. Ano, toto oblečení bývá často mnohem dražší. Ale v konečném výsledku se vyplatí. A nejen Vám. Ale i naší planetě. Kvalitní materiály díky správné péči vydrží totiž na věky. Tímto cíleným a promyšleným nákupem v konečné důsledku dosáhnete hned mnoha věcí najednou a budete dlouhodobě spokojená. Levné kousky vydrží podstatně kratší dob a častokrát se díky nekvalitním materiálům i nepříjemně nosí, leží tak na dně skříně a po pár letech stejně letí do koše. Ano, vyhozené peníze a velmi neekologické.

SPRÁVNÁ PÉČE
Základní stavební jednotkou udržitelného šatníku je kvalitní péče, která mnohonásobně prodlužuje životnost vašeho oblečení. Drahé oblečení je vyrobeno z kvalitních materiálů, které většinou potřebují úplně jinou péči, než jste zvyklá. Mnohdy je lepší vložit tuto činnost do rukou profesionálů a eliminovat tak smutné chvíle, kdy se vám v pračce vlněný nebo kašmírový svetr smrskne z velikosti 40 na 34. On-line čistírna Cleany.cz dbá na udržitelnost a šetrné eco-friendly čištění. Službu si navíc můžete objednat z pohodlí domova a cestu do čistírny a zpět také řešit nemusíte, vše zařídí jejich kurýr. Místo toho můžete ušetřený čas věnovat něčemu smysluplnému.

Zdroj: www.cleany.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *