Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Rio Mare Insalatissime vás na výletech nezklame

Blíží se prázdninová sezóna a s ní i neodmyslitelné výlety do přírody, po památkách anebo na kolech. Při celodenním pochodu oceníte rychlou a výživnou svačinku, která vám dodá dostatek energie na další cestu. Ideální volbu představují saláty Rio Mare Insalatissime.

Jejich konzumace nemůže být snadnější. Jednoduše odtrhnete horní fólii a můžete se do nich pustit. Další výhodou je, že nezaberou mnoho místa v batohu a nehrozí, že by se vám do něj vylily.

Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát s kukuřicí si díky sladké chuti kukuřice zamilují PŘEDEVŠÍM DĚTI. Zdravou svačinku doplňuje baby mrkvička, hrášek a najemno nakrájené olivy.

PRO CHLAPY je tu Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát s fazolemi, který nabízí pořádnou porci tuňáka doplněnou o zemitou chuť zelených fazolí, bílých Cannellini fazolí a lahodných oliv.

ŽENY A DÍVKY, které hledí na štíhlou linii, ocení Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát s kuskusem. Nepotřebuje žádnou přílohu, kuskus s rajčaty a cizrnou skvěle chutná
a perfektně zasytí.

Lehký sendvič s tuňnákem
Suroviny:
2x 160 g balení Rio Mare Insalatissime
Kukuřice s tuňákem
4 měkké hamburgerové housky se semínky
100 g majonézy
hrst listového salátu
trocha extra panenského olivového oleje

Postup:
Vložte obsah salátů do misky, přidejte majonézu a vše dobře promíchejte. Sendviče rozkrájejte na poloviny, rozpalte nepřilnavou pánev, potřete vnitřky sendvičů olejem a opečte. Do sendvičů vložte několik listů salátu, připravenou směs a sendviče zavřete a ihned podávejte.

Zdroj a foto: https://www.riomare.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *