Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Moderátorka Inna Puhajková přiznala: Přes zimu jsem se zanedbávala, teď mám přísnější režim!

Vytvarované opálené tělo u bazénu, obrovský pugét růží, makronky k snídani. To a další kulisy dokonalého života najdeme na mnoha instagramových účtech a české celebrity nejsou výjimkou. Bohužel, ne každý má dost odvahy na to, ukázat se s oteklým obličejem před nástupem do maskérny. Když tedy nedávno došlo k odhalení, že si několik českých VIPek vylepšuje na fotkách obličej i tělo pomocí mobilní aplikace, vznikl obrovský poprask.

Příjemným osvěžením je každý, kdo se nebere příliš vážně a dokáže zavtipkovat na svůj účet. Do této kategorie patří určitě i modelka a televizní moderátorka Inna Puhajková, která ačkoliv je na Instagramu populární, nebojí se přiznat, co mnozí popírají. „Lidé tam prezentují věci mnohem růžověji a dokonaleji, než ve skutečnosti jsou. Ukazují jen to, co chtějí, aby ostatní viděli a věděli, to je potřeba si uvědomit. Každý by to měl brát hodně s rezervou a žít především ten svůj opravdový život,“ rozpovídala se moderátorka.

Ani půvabná Inna totiž není dokonalá, přestože na sobě dře a i svým fanouškům o tom dává vědět. „Musím říct, že jsem dost disciplinovaná, takže dodržuji zdravý životní styl a hodně sportuji už od malička. Přes zimu jsem to trochu zanedbávala, protože to se člověku nic nechce, takže jsem zahájila přísnější režim. Dokonce jsem si zašla na rázovou vlnu do Kliniky krásy Anděl, ta odstraňuje celulitidu a zpevňuje pokožku, což je před plavkovou sezónou ideální,“ přiznala.

Právě na dovolenou se už moderátorka těší, protože bude mít svého přítele fotbalistu Petra Tlustého jenom pro sebe: „Konkrétní plán ještě nemáme, ale společně si vždy děláme volno hned po konci fotbalové sezóny. Naposledy jsme navštívili Malajsii a Thajsko, kde se nám líbilo, takže se možná vydáme objevit i okolní země.“ Přestože Inna na své postavě maká, přítel na ni prý žádné nároky neklade. „Tahle motivace jde čistě z mé hlavy, Petr mi žádné centimetry opravdu nehlídá,“ uzavírá se smíchem.

Foto: Archiv Kliniky krásy Anděl, archiv Inny Puhajkové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *