Zhubnout do plavek na poslední chvíli? Vsaďte na zeštíhlující proceduru Integrative slimming!

Květen je znám především jako měsíc lásky. Každá žena si ho však obvykle spojí s jedinou možností, kdy ještě zbývá čas zhubnout do plavek. Pokud jste také odložily hubnoucí kúru na poslední chvíli, máme pro vás tip! Kromě úmorného cvičení a zdravého jídelníčku vyzkoušejte speciální zeštíhlující proceduru, kterou připravilo Spa&Wellness Aquapalace Praha.

Procedura Integrative slimming zahrnuje korekční ošetření zaměřené na problémy, jako je špatné prokrvení těla, zadržování vody i toxických látek v těle, které je hlavní příčinou neoblíbené celulitidy. Jedná se o velmi efektivní proceduru, jejíž součástí je kyslíkový zpevňující zábal. Ten cílí především na problémové partie, jako jsou bříško, boky, hýždě a stehna. Při aplikaci ucítíte teplo, které napomáhá k obnovení cirkulace krve a zrychlení metabolismu. Hnědé a zelené řasy navíc zajistí detoxikaci celému tělu. Klíčová je velmi intenzivní masáž. Ošetření na míru, které pomáhá zmírnit celulitidu, zpevnit kontury těla, odstranit tuk a podpořit váhový úbytek trvá 75 minut.

K ošetření v květnu obdržíte zdarma šálek čaje Kusmi BB Detox a zvýhodněnou cenu na produkt COACH – 10 denní kúra zaměřená na boj s celulitidou. Zakoupíte zde. Cena ošetření je 1 590 Kč. Při zakoupení pěti ošetření, dostanete šesté zdarma.

Saunová premiéra Cesta Mnicha
Účinným způsobem, jak zbavit své tělo škodlivých látek a pomoci tak hubnutí, je také pravidelné saunování. V největším Saunovém světě najdete 14 prohříváren: klasické finské, bio saunu, zemní baňu, Kneippovu koupel, aroma bylinnou saunu, římské lázně a mnoho dalších. K ochlazení je k dispozici bazének, speciální sprchy i ledová vědra, pro uvolnění a relaxaci vířivky či vnitřní i venkovní zóny s lehátky.

Doslova rájem je Saunový svět pro ty, kteří si oblíbili zážitkové ceremoniály. Denně jich zde zažijete až 18! Již 27. května se můžete těšit na saunovou premiéru Cesta Mnicha, kde si užijete dlouhou cestu Taoistického Mnicha do chrámu relaxace v podání mistra saun Roberta.

Další plánované ceremoniály naleznete zde.

Zdroj: Spa&Wellness Aquapalace Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.