Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityJídlo a pití

Andrea Bezděková s Nikol Moravcovou otestovaly novinku Tic Tac Gum

Žhavou novinku měli možnost ochutnat jako první v České republice Andrea Bezděková spolu s Nikol Moravcovou na představení značky Tic Tac dne 19.4.2018.

Značka své příznivce neustále ráda odměňuje rozšiřující se nabídkou příchutí. Tentokrát však nepřichází s nově ochuceným dražé, ale rovnou s novým výrobkem – žvýkačkou Tic Tac Gum. Hravost, ikonický oválný tvar a svěží příchutě jsou charakteristickým prvkem všech dražé Tic Tac. A není tomu jinak ani v případě Tic Tac Gum. Vybrat si můžete mezi třemi lahodnými variantami – Freshmint, Spearmint a Watermelon mint – které se stanou nenahraditelným parťákem pro osvěžení. Křehká struktura na povrchu a měkká konzistence uvnitř vám umožní pocítit ještě intenzivnější chuť.

Nový Tic Tac Gum překvapí nejednoho milovníka tradičních dražé Tic Tac. Zachovává si stejný charakter, hravost i ikonické pohodlné balení, přináší však ještě intenzivnější a déle trvající chuťový zážitek. Výroba žvýkaček Tic Tac Gum probíhá tak, že se do gumového prášku postupně přidávají příchutě freshmint, spearmint a water-melon mint. Celkový produkt se poté finalizuje při nízkých teplotách. To má za následek, že jsou jednotlivé chutě mnohem intenzivnější než u jiných žvýkaček, které se vyrábějí při vysokých teplotách. Dáte si jedno dražé pro delikátní osvěžení, nebo raději tři pro pořádné žvýkání? Je jen na vás, kolik si jich vezmete.

„Inovace jsou pro společnost Ferrero klíčovým prvkem. Při vytváření nového výrobku se naše týmy výzkumu a kvality zaměřili hlavně na to, co jim u jiných žvýkaček chybí. To je zejména fakt, že po velmi krátké době ztratí svou příchuť. S Tic Tac Gum se vám to nemůže stát, a to díky unikátní technologii výroby. Chuť je výrazná, vydrží dlouho a přinese vám pořádnou dávku osvěžení,“ komentuje Jana Špačková, marketingová ředitelka společnosti Ferrero.

Výhodou Tic Tac Gum je také jeho složení. Nenajdete v něm ani cukr, ani aspartam, ale jen xylitol, nefermentovaný cukrový alkohol používaný jako sladidlo, který se v nízkých koncentracích přirozeně vyskytuje ve vláknech mnohých druhů ovoce a zeleniny. Při každém žvýkání si tak užijete intenzivní osvěžující mátové a ovocné příchutě, a to bez cukru.

Žvýkačka Tic Tac Gum získala ocenění National Confectioners Association za nejinovativnější produkt ve své kategorii jako novinka na trhu. Tato asociace též podporuje nejvýznamnější cukrářskou událost Sweets & Snacks Expo, které se zúčastňují tisíce odborníků ze všech koutů světa. Nebojte se a rozbalte to pravé osvěžení s Tic Tac Gum.

Od dubna ho exkluzivně najdete v prodejnách Albert. V ostatních obchodech bude Tic Tac Gum dostupný od června 2018.

Zdroj: Ferero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *