Jedinečná garsonka s krbem. Co bylo největší výzvou pro designérku?

Poznejte originální realizaci garsonky s krbem v pražských Dejvicích od společnosti Hezky.

Příběh bytu
Designérka přiznala, že tento byt pro ni byl velkou výzvou. Garsonka s jedním oknem, která má splnit všechny potřeby majitele a zároveň působit vzdušně a příjemně? Důležité bylo rozdělit malý prostor do zón, aby mělo vše své místo.

V části dál od okna vznikla klidová zóna s postelí a velkým úložným prostorem. Sem se dá schovat vše, co majitel zrovna nepoužívá a uvolní se tak zbytek místnosti.

Jádrem bytu je obývací kout s pohovkou. Díky moderním technologiím sem bylo možné umístit i elektrický krb a posezení v garsonce s pohledem do plamenů překvapí opravdu každou návštěvu. Jídelní stůl využívá majitel i pro občasnou práci z domu a tak byt splňuje opravdu všechno, co potřeboval.

Co je Hezkey?
Hezkey je na českém trhu jedinečná služba zaměřená na interiérový design, díky níž si každý může zařídit svůj vysněný domov na míru s architektem a ověřenými dodavateli. Tým tvoří více než dvacet designérů z celé republiky. Výhodou pro klienta je předem jasně daná cena návrhu dle počtu místností a kontrola nad projektem v přehlednému online prostředí. Každý návrh od Hezkey vychází ze stanového rozpočtu a zadání klienta a obsahuje doporučení ověřených řemeslníků i vhodného vybavení. Při realizaci to ušetří klientovi spoustu času. V případě zájmu Hezkey dohlédne na realizaci nebo dodá interiér na klíč.

Pavel Mrázek založil společnost Hezkey na konci roku 2013 poté, co sám marně hledal na trhu podobnou službu, která by přehledně nabízela řešení interiéru od návrhu až po realizaci. Hezkey se dnes věnuje pestré škále projektů včetně těch komerčních – vytvořil například nový koncept více než 180 poradenských center pro přední českou banku.

Foto: Hezkey

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *