Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Nejpopulárnější cvičitel psů vystoupí v neděli v Praze, tlumočit bude Libor Bouček

„Milovníci psů jsou stejní všude na světě, neliší se národností. Mají stejnou vášeň, vděčnost a ochotu se učit. Psi sjednocují svět. Vždy říkám, že když postavíte psa před křesťana, žida a muslima, nikdo nebude mluvit o náboženství. Všichni budou mluvit o psech,” říká Cesar Millan, který v neděli 29.dubna uvede v Praze svoji novow show. Hosit ho bude opět O2 arena, kterou při své loňské premiéře téměř celou zaplnil. A letos tomu nebude jinak.

Cesar Millan, který po “Zaříkávači psů” nyní sklízí neméně velký úspěch se svým novým televizním pořadem “Psí národ Cesara Millana”, poodhalí publiku ve zbrusu nové live show tajemství šťastnějšího a zdravějšího vztahu mezi lidmi a jejich psími miláčky.

Na psech různých ras vybraných od českých majitelů bude opět demonstrovat své unikátní výcvikové metody, které jsou výsledkem jeho více než pětadvacetileté praxe. Ukáže publiku, jak jednoduše lze mezi lidmi a psy při oboustranném respektu a důvěře navodit harmonii a rovnováhu.

„Když nerozumíte, co vám váš pes sděluje, budete v jeho výchově chybovat. A tyto chyby povedou k jeho nežádoucím návykům.  Doufám, že když lidé pochopí svět psů, budou je schopni změnit. A možná trochu i sami sebe,” říká Cesar Millan.

Celý program bude tlumočit do češtiny a večerem provázet Libor Bouček.

Cesar Millan (celým jménem César Millán Favela) se narodil v Mexiku. Vyrůstal v chudých poměrech na farmě, kde se však brzy projevil jeho mimořádný talent v “komunikaci” se zvířaty, především se psy. Už v Mexiku se mu proto začalo přezdívat “el perrero” neboli “zaříkávač psů”. Ilegálně se dostal do Spojených států, kde jeho hvězdnou kariéru odstartovala “převýchova” psa hollywoodského herce Willa Smithe. Celosvětovou popularitu mu ale přinesl až pořad na televizní stanici National Geographic, který v dnešní době sleduje každý týden na 30 miliónů diváků ve více než stovce zemí světa a vysloužil si tři nominace na prestižní televizní ceny Emmy. Z knih Cesara Millana jsou bestsellery, které pravidelně obsazují první příčky prodejního žebříčku New York Times, jeho vystoupení plní arény po celém světě. Je držitelem nespočtu ocenění, provozuje psí psychologickou kliniku a díky “převýchově” zachránil život tisícům psů, kteří měli být pro svoji nezvladatelnou agresivní povahu utraceni.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal.

Představení pořádá Bestsport ve spolupráci s agenturou Barracuda Music.

Více informací na www.ticketportal.cz, www.o2arena.cz a www.cesarsway.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *