Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Obří modely strojů ze Star Wars najdete v Metropoli Zličín!

Metropole Zličín připravuje pro své zákazníky dva nezapomenutelné týdny ve světě Star Wars. Kultovními filmy inspirovaná interaktivní výstava s bohatým doprovodným programem se bude konat v pasáži bezprostředně u hlavního vchodu z parkoviště a potrvá od 14. do 27. května. Stane se tak zábavným dvoutýdenním doplňkem očekávané premiéry filmu ze světa Hvězdných válek – snímku Solo: Star Wars Story, který vstoupí do kin 24. května.

Dominantní prvky expozice tvoří několikametrové modely bojových strojů AT-AT a T-47 Airspeeder, které se v epizodě Impérium vrací úder utkaly v bitvě o ledovou planetu Hoth. Součástí výstavy budou také vitríny s dioramatem připomínajícím tuto slavnou scénu a 3D postavy hrdinů zasazené do obrazů vesmírné ságy či panely věnované historii světa Star Wars.

Čtrnáctidenní akce přinese také rozmanitý doprovodný program. O víkendech budou navíc pro nejmenší návštěvníky připraveny převleky hlavních hrdinů, v nichž se mohou nechat vyfotit u oblíbené filmové scény či s dalšími postavami.

  • O víkendu 19.–20. května do Metropole Zličín zavítají fanoušci světa Hvězdných válek v autentických kostýmech rebelů, rytířů Jedi, Sithů, Stormtrooperů, zkrátka všech možných kladných i záporných postav.
  • Následující víkend 26.–27. května mohou malí obdivovatelé rytířů Jedi pod dohledem mistrů projít studiem tří základních pilířů jejich učení: o Síle, vědění a sebekázni.

Dalšími zábavními prvky, které budou pro návštěvníky nákupního centra během víkendů připraveny a zaujmou malé i velké, jsou závody droidů, hrací stolky LEGO Star Wars, možnost vyfotit se v maskách se světelnými meči nebo čtecí koutek.

Metropole Zličín navíc pro své věrné zákazníky připravila soutěže o atraktivní ceny, včetně lístků do kina. Premiéra nejnovějšího filmu ze světa Hvězdných válek se v kinech objeví 41 let od uvedení prvního dílu série: Epizody IV.

Zdroj: www.metropole.cz a www.facebook.com/metropolezlicin/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *