Originální šperky MOOYYY nabízí výjimečný designérský zážitek

Nové náramky a prsteny MOOYYY z kolekce Elements, nazvané Element Ether, nabídnou výjimečný designérský zážitek šperku vyrobeného zlatnickou rodinou na Bali.

Náramky a prsteny Element Ether
Nabídka spirituálních šperků MOOYYY se rozšiřuje o novinku Element Ether. Náramky a prsteny připravila česká designérka Natalie Vicenová. Ta pro MOOYYY navrhla původní kolekci Elements inspirovanou orientem a čtyřmi symboly elementů Země, Vody, Ohně a Vzduchu.

Její nové šperky vycházejí z pátého elementu Ether, který je materiálem lidských duší. Náramky a prsteny Element Ether symbolizují stejně jako duše nekonečnost, nedělitelnost a nesmrtelnost. Představují tak jemné a ryzí spojení s podstatou vesmíru. Lákají na čistý, jednoduchý a nadčasový design.

Šperky jsou vyráběny na Bali zlatnickou rodinou, v níž se řemeslo dědí již třetí generaci. Při jejich výrobě je kladen důraz na přesnost, nejde o odlévané šperky, ale vše je ručně řezané, tepané, pískované a povrchově upravované do matné podoby s výjimkou vrchního trojúhelníku, který je lesklý. Nová kolekce Element Ether nabízí prsteny a náramky, vždy ve třech variantách – stříbro, žlutým zlatem pozlacené stříbro a růžovým zlatem pozlacené stříbro.

Ceny šperků
stříbrný prsten – 1 300 Kč, stříbrný prsten pozlacený žlutým zlatem – 1 500 Kč, stříbrný prsten pozlacený růžovým zlatem – 1 500 Kč
stříbrný náramek – 2 500 Kč, stříbrný náramek pozlacený žlutým zlatem – 2 900 Kč, stříbrný náramek pozlacený růžovým zlatem – 2 900 Kč

MOOYYY… Spirituální šperk
Na začátku této cesty byla inspirace východní kulturou a přírodními materiály. Touha vyrábět šperky vycházející z jógové symboliky vyústila v kolekci MOOYYY Spirituální šperky. Druhým krokem na této cestě jsou autorské kolekce SENSO, CHIA a RUDRA předních českých designérek Lucie Koldové, Mirky Talavaškové a Anny Steinerové. Jde o mimořádnou ukázku moderního šperku, jež přesahuje svou dekorativní funkci. Později se k nim připojila kolekce ELEMENTS od Natalie Vicenové nebo TASIA od indonéské designérky Tasia Prataya. Nadčasové a minimalistické šperky skrývají osobní poselství a představují vnitřní sílu danou nejen kvalitou přírodních materiálů jako jsou semena posvátného stromu Rudraksha, perly či láva, ale také vnímáním klíčových hodnot a životní filozofií toho, kdo šperk nosí.

Šperky MOOYYY včetně novinek Element Ether je možné zakoupit na www.mooyyy.cz nebo v nové prodejně v Martinské ulici 5 (Praha 1).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *