Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Troškova malá čarodějka Nelly Řehořová vystoupí na dvou akcích

Pamatujete si na malou čarodějku Ester z rodinné komedie Zdeňka Trošky Strašidla – Nelly Řehořovou? Že ne? Na svém profilu na Instagramu zveřejnila fotografii a připsala k ní “nová image”?

Nelly a její kapela

Ale dlouho své fanoušky nemátla a nešokovala, hned vzápětí přidala informaci, že na takovou razantní přeměnu by si zatím netroufla. Změna by to totiž byla opravdu pořádná! Hned se jí v komentářích objevilo plno souhlasných ohlasů, zdá se, že by takovou změnu její fanoušci přijali. Jak by se líbila vám?

Bohužel nebo bohudík se takovéto nové Nelly asi v nejbližší době nedočkáme. Ale pozor, přesto chystá velkou novinku – a to v pěvecké sólové dráze. Pracuje na nových písničkách, aby mohla na podzim vydat své debutové EP. Už brzy bude na světě její první singl. Ještě předtím Nelly se svou novou kapelou vystoupí 26. května na festivalu Krásná louka v Mladé Boleslavi a 15. června v Praze na hostivařském koupališti.

Zdroj: N. Řehořová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *