Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Miley Cyrus a Converse představili novou lifestylovou kolekci

Debutová kolekce Miley Cyrus pro Converse přesně vystihuje osobnost zpěvačky i to, jak by chtěla, aby se vnímali a cítili její fanoušci. Ucelená lifestyle kolekce je reflexí jejího vlastního stylu i osobnosti performerky. Spojením s Converse se Miley – žena mnoha tváří otevřená všem stránkám života – snaží společně se značkou reflektovat ten pocit poznání sebe sama a vlastní soběstačnosti.

Fotky z lookbooku kolekce zachycují energetickou a odvážnou povahu Miley a některých jejích největších fanoušků, které vyfotila legendární módní fotografka Ellen Von Unwerth.

„Žádný věk nebo pohlaví – chci, aby se všichni cítili součástí. Rozhodně jsem měla při práci na kolekci a jejích designech v hlavě a srdci své fanoušky“, říká Miley. „Zasadila jsem do designů to, co na mě milují a co já miluji na nich.“

Kolekce Converse x Miley Cyrus je k dostání od 2. května 2018 ve vybraných obchodech – v Converse obchodě v Centru Chodov, ve Freshlabels a na bibloo.cz.

Zdroj: http://www.conversecz.com

Jeden myslel na “Miley Cyrus a Converse představili novou lifestylovou kolekci

  • Děkuji za vynikající článek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *