Nový seriál s postavou Unikitty z Lego příběhu! Třpytky do akce!

Televizní kanál Cartoon Network uvede v květnu nový seriál z produkce Warner Bros. Animation Unikitty! První epizoda s oblíbenou postavičkou z úspěšného filmu LEGO Příběh má premiéru 21. 5. 2018 na Cartoon Network a nabídne kromě kopy třpytek i dobrodružství, akci a humor.

Princezna Unikitty z království Unikingdom je vytížena svými vladařskými povinnostmi. Nejdůležitější jsou pro ni štěstí a spokojenost všech a eliminace veškeré negativity. Když se vše daří, září štěstím, energií a kreativitou, ale běda tomu, kdo se pokusí zkřížit cestu jejím pozitivním vlnám. Zejména pokud jde o jejího mladšího bráchu a nejlepšího kamaráda v jednom, prince Puppycorna. To pak jdou veškeré třpytky stranou. Partu doplňuje Dr. Foxová, místní vědkyně a konstruktérka, a osobní ochranka Unikitty, Krokořáb. Všichni dohromady se snaží, aby byl každý den ten nejšťastnější, což jim čas od času kazí Protiva z Protivova a jeho kumpán Brock.

Tvůrci:
Role výkonných producentů se seriálu chopili Dan Lin (The LEGO® Batman Movie, The LEGO® Movie), Phil Lord (The LEGO® Batman Movie, The LEGO® Movie), Christopher Miller (The LEGO® Batman Movie, The LEGO® Movie), Roy Lee (The LEGO® Batman Movie, The LEGO® Movie), Jill Wilfert (The LEGO® Batman Movie, The LEGO® Movie), Sam Register (Teen Titans Go!), Aaron Horvath (Teen Titans Go!) a Edward Skudder (Pickle & Peanut) s Lynn Wang (Star vs. Forces of Evil) jako producenti.

České znění:
Unikitty: Andrea Elsnerová
PuppyCorn: Martina Kechnerová
Dr. Foxová: Nikola Votočková
Krokořáb: Michal Holán
Protiva: Petr Gelnar
Brock: Radek Hoppe
Richard: Oldřich Hajlich

Zdroj: Cartoon Network 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *