Tanečník ze StarDance Marek Dědík chystá svatbu, prsteny mu vybíral syn Bertram!

Oblíbený tanečník, který ve StarDance vystřídal taneční partnerky Veroniku Žilkovou, Jitku Schneiderovou nebo Olgu Šípkovou se bude ženit! Před více než rokem požádal svoji přítelkyni Terezu o ruku. A protože se jim v listopadu narodil syn Bertram, svatba je na pořadu dne a přípravy jsou v plném proudu. Kromě místa, dortu a svatební hostiny jsou samozřejmě důležité snubní prsteny, které oběma snoubencům pomáhal vybírat i malý Bertram.

„Vybíráme prstýnky opět u Jitky Kudláčkové. Byla to jasná volba, protože jsem tady vybíral i zásnubní prsten. A aniž by personál věděl, že jsem nějaký tanečník ze StarDance, poskytli mi skvělý servis. Bohužel jsem prsten koupil velký. Nebyl ale problém jej v rámci servisu zdarma zmenšit. O to už se postarala sama Jitka Kudláčková a upozornila mě, že v rámci zakoupení zásnubního prstenu mám nárok na bonus v podobě cenového zvýhodnění na snubní prsteny, a tak jsme s Terkou tady. Na Jitce Kudláčkové a jejímu týmu je vidět, že dělají svojí práci s láskou, ctí hodnotu rodiny a proto se výběru snubních i zásnubních prstenů věnují s velkou pečlivostí. Osobně si cením osobního přístupu, protože nemám rád neosobní prodejny,“ vysvětlil Dědík, proč zvolil právě prsteny od známé české designérky šperků, která se postarala i o snubní prsteny Gabriely Laškové či Vlastiny Svátkové.

Marek má však obavy, že prsteny nejsou pro něj, i když šperky v podobě hodinek a náramků nosí denně. „Nejsem na prsteny zvyklý, nikdy jsem je nenosil a vůbec nevím, jak si po svatbě zvyknu. Zkoušel jsem na Terku, že bych prsten vůbec nenosil, ale s Jitkou Kudláčkovou mi obě vysvětlily, že si určitě časem zvyknu. Vybíráme tedy takový, aby ladil ke všem našim tanečním kostýmům a nemuseli jsme jej nikdy odkládat. Pravděpodobně padne volba na bílé zlato, aby Terezce ladil k zásnubnímu prstenu. I když Bertramovi se nejvíce líbil ten z červeného zlata,“ smál se Dědík, který si evidentně otcovství užívá plnými doušky. Malý Bertram je díky pohodovým rodičům klidné a veselé miminko. Určitě tak i svatbu zvládne bez problémů. Také aby, budou se o něj starat dvě babičky.

Nevěsta na svatbu oblékne šaty od návrhářky Marty Musilové, která vytvořila třeba skvostnou zlatou róbu Tereze Mátlové na letošní Český ples. Šaty jsou ale dle tradic přísně tajné, ženich nevěstu určitě před svatbou neuvidí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *