Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityMóda

Cool módní značka Tezenis fandí Superstar!

Italská značka Tezenis spadající do portfolia proslulé módní společnosti Calzedonia se v České republice těší velké oblibě. Nabízí moderní, stylové a svěží prádlo a oblečené oslovující především mladé lidi, kteří jsou trendy a vyznávají aktivní životní styl. Tato mladistvá a cool značka také dlouhodobě spolupracuje s předními interprety světové pop music – hudba je neoddělitelnou součástí jejího DNA. I díky této vazbě je mezi mladými tak populární!

Ne náhodou se tedy Tezenis stal jedním z hlavních partnerů pěvecké soutěže SuperStar 2018. V úterý 30. května 2018 finalisté SuperStar vystoupili na živém koncertě v pražském OC Chodov. Po zdařilé show následovala jejich autogramiáda ve formě meet & great v místní prodejně značky Tezenis. Jedinečné setkání se svými idoly si nenechalo ujít více než 700 fanoušků.

Budoucí hvězdy pop music zazářily v modelech Tezenis z nové kolekce pro nadcházející sezónu. Ta slaví návrat módy 90. let v oblasti střihů i vzorů. Její součástí je limitovaná linie věnována právě partnerství se SuperStar. Najdeme v ní kousky v módní červené barvě i modely zdobené hvězdičkami, které jsou symbolem hvězdné slávy nově nalezených pěveckých hvězd. Nezapomeňte si některý z nich pořídit i Vy!

Značka Tezenis je jedním z hlavních partnerů a sponzorů pěvecké soutěže SuperStar 2018. Právě tomuto propojení je věnována speciální linie zdobená hvězdičkami, které jsou symbolem hvězdné slávy nově nalezených pěveckých hvězd. Instagram hashtag pro Tezenis a Superstár je #tezenisxsuperstar.

Tezenis je mladistvá a cool značka, která dlouhodobě spolupracuje s předními interprety světové pop music – hudba je prostě neoddělitelnou součástí jejího DNA. I díky této vazbě se Tezenis těší velké oblibě mezi mladými lidmi, kteří jsou styloví a vyznávají aktivní životní styl.

Zdroj: Tezenis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *