Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Kino tip: Manžel na zkoušku aneb i milionáři mají své dny

Na začátku prázdnin vtrhne do kina romantická komedie s názvem Manžel na zkoušku. V hlavní roli vystupuje bohatý a rozmazlený playboy, který si celý život jen užíval. Ale jak se říká – karma není zdarma. Když z rozmaru odmítne zaplatit za práci úklidové služby, netuší, jak mu to osud vrátí. Po jedné divoké párty vypadne z jachty a druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici konstatují, že utrpěl totální ztrátu paměti a vyhlásí pátrání po jeho rodině. A tehdy nastupuje na scénu Kate – přesně ta, kterou nedávno tak ponížil. Vybavená širokým úsměvem a falešným oddacím listem si pro něj přijde jako zákonitá manželka! Začátek bude těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před ním jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku? Vše se dozvíte v kinech od 5. července.

Manžela na zkoušku, arogantního milionáře, hraje Eugenio Derbez, jeho (ne)zákonitou manželku Kate ztvárnila Anna Farris, který se proslavila především hraním v bláznivých hororových komediích Scary Movie. Ve vedlejší roli se ukáže herečka Eva Longoria. Režíroval Bob Fisher, který pracoval na scénáři úspěšné komedie Nesvatbovi. Spolu s ním se režie ještě ujal Rob Greenberg. Oba dva se také podíleli na scénáři a režisérky je to tak jejich „debut“ k celovečernímu filmu určeného pro kina.

PREMIÉRA: 5. 7. 2018
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: OVERBOARD
ŽÁNR: ROMANTICKÁ KOMEDIE
REŽIE: BOB FISHER a ROB GREENBERG
SCÉNÁŘ: LESLIE DIXON, BOB FISHER, ROB GREENBERG
HRAJÍ:  ANNA FARIS, EVA LONGORIA, EUGENIO DERBEZ
ROK VÝROBY: 2017
ZEMĚ PŮVODU: USA
DÉLKA: 112 MIN
JAZYKOVÁ VERZE: ČESKÉ TITULKY
FILMOVÉ KOPIE: 2D DCP
PŘÍSTUPNOST: NEVHODNÝ DO 12 LET

Zdroj: www.facebook.com/overboardmovie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *