Trendy je neposlušné obočí ve stylu Boy Look

Styling obočí se stává čím dál větším módním trendem a jeho úprava podléhá stylům, jež jsou právě in. A který je právě nyní aktuální? Neposlušné obočí ve stylu Boy Look!

Ležérnost a zdánlivě rošťácká neupravenost – to je základ nového stylu obočí, který nyní vévodí módním molům i fashion časopisům. Popusťte tedy uzdu své fantazii a vyzkoušejte nový trend. Jak na to, radí Martina Košťálová ze společnosti RefectoCil, která se profesně zabývá stylingem řas a obočí a přispívá na módní blog www.pohodarky.cz. Díky své práci pro jednu z předních světových značek v oblasti péče o řasy a obočí sleduje světové trendy a přenáší je k nám do Čech.

„Chloupky vyčešte kartáčkem pěkně směrem vzhůru – obočí bude působit hustěji. Rošťácký vzhled mu dodáte tím, když chloupky blíže kořene nosu ještě pročešete kartáčkem proti směru jejich růstu. Tím se rozčepýří, a zdánlivě neposlušné obočí pak ještě pro maximální efekt zafixujte vhodným styling gelem,“ říká odbornice.

Čím vytvořit Boy Look:
Rošťákem na celý den
RefectoCil Styling Gel zajistí nejen to, že vám tento styl obočí vydrží po celý den v potřebném tvaru, ale navíc ho i dlouhodobě zvlhčí. Použít ho můžete i na řasy, které ochrání a intenzivně vyživí. Bohaté živiny obsažené v přípravku s vitamínem E, D-panthenolem a glycerínem pomáhají k silným, dlouhým, zdravým a zářivě krásným řasám a obočí. Koupíte ho na www.refectocil.cz za 285 Kč.

 

Abyste se nepřetrhli…
Pokud se bojíte, že vám ruka s pinzetou ujede, použijte na spodní část obočí speciálně tvarované depilační pásky na obočí RefectoCil Brow Styling Strips. Přizpůsobí se každému tvaru obočí a zajistí jeho dokonalý vzhled: 2/3 stoupající, 1/3 klesající, čímž se oko otevře a vznikne optický efekt liftingu. Umístění depilačních proužků je díky značkám velice jednoduché a nechtěné chloupky se odstraní už od kořínků! Při současném barvení mohou proužky posloužit jako šablona. Jedno balení obsahuje 10 párů depilačních proužků na obočí + 10 párů pomocných proužků na depilaci chloupků v obličeji a koupíte ho na www.kosmetika-mako.cz za 430 Kč.

Pudrujeme nedostatky
Pokud vám někde chloupky do perfektního tvaru chybí, vyzkoušejte pudrové stíny na obočí. Jejich aplikace je jednoduchá, rychlá a výsledek vypadá naprosto přirozeně. Zkuste třeba andmetics Brow Powder Trio, které obsahuje tři barevné odstíny: světle, středně a tmavě hnědý. Hodí se pro všechny typy pleti a pudrové barvy můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí. Nezanechávají nežádoucí načervenalý nádech, protože mají lehký olivový tón. Balení obsahuje praktický aplikátor se štětečkem pro vytvarování obočí na jedné straně a kartáčkem pro aplikaci barvy na straně druhé. Andmetics Brow Powder Trio koupíte na www.andmetics.cz za 490 Kč.

Když potřebujete ještě zvýraznit
Andmetics Brow Mascara je dlouhotrvající řasenka na obočí, která ho efektně zvýrazní a dodá mu barvu, tvar a objem. Vybírat můžete ze dvou barevných odstínů: tmavě hnědého a světle hnědého. Řasenku můžete použít samostatně, nebo jako horní vrstvu na pudrové barvy na obočí Brow Powder Trio. Koupíte ji na www.andmetics.cz za 350 Kč.

Dodejte řasám i obočí na objemu
Vaše řasy potřebují dodat barvu, ale také trochu objemu a lesku? A co obočí? Nerozčiluje už vás to věčné ranní postávání před zrcadlem a jeho domalovávání? Obojí krásně zvýrazníte se sadou BeautyLash, s níž můžete řasy a obočí barvit snadno, rychle a šetrně. Barvy totiž obsahují rostlinná barviva, ale žádné oxidanty (peroxidy). Jedno balení vystačí na 8 použití, barva vydrží několik týdnů a vybírat si můžete ze tří odstínů (černý, hnědý a tmavě hnědý), takže můžete barvu obočí perfektně sladit s odstínem svých vlasů. A pozor: vše je hotovo za pár minut! BeautyLash barvy na řasy a obočí koupíte na www.beautylash.cz za 297 Kč.

Zdroj: www.pohodarky.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.