Hvězda seriálu První republika, herec Robert Urban, si zahraje v muzikálu. Kvůli roli se stěhuje do Prahy!

V seriálu První republika hraje nejmladšího z bratrů Valentových vedle Jána Koleníka a Jiřího Vyorálka. Nyní Robert Urban (31) míří do muzikálu. V Divadle Broadway právě zkouší novou roli v muzikálu Trhák, který bude mít premiéru v říjnu.  „Zahraju si postavu agronoma Ticháčka. Ten film je legenda, stejně jako pan Josef Abrhám, který moji postavu mile ztvárnil ve filmu. Rád se s touhle výzvou poperu, moc se na to těším,“ prásknul sympatický herec.

Kvůli natáčení a hraní stále herec pendluje mezi Prahou a rodnou Ostravou. Na otázku, zda-li ho stálé přejíždění neunavuje, odpověděl. „To souvisí právě s Trhákem, i když to tak zpočátku nevypadalo, rozhodl jsem se z pracovních důvodů do Prahy přesídlit. Do Ostravy ale budu stále dojíždět, také ještě dohrávám v Těšínském divadle,“ svěřil se.

Zkoušky muzikálu Trhák budou probíhat také v létě, proto nás zajímalo, zdali najde Robert alespoň pár dní na odpočinek a kam by se případně letos rád podíval. „Občas nechávám rád věci spontánně plynout, a tohle je jedna z nich. Zatím na dovolenou nemám myšlenky. Jak už jsem zmínil, nejspíš budu plně zaměstnaný přesunem do Prahy, zkoušením Trháku, a tak se mi letos dovolená u vody asi vyhne,“ dodal závěrem sympatický herec.

Foto archiv Divadla Broadway

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.