Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Dolinová na seznamce, Pojkarová mužatka! A VOTOMTOJE!

Zkoušeli jste někdy rande naslepo? Jak tragicky to může dopadnout se můžete podívat v novém videoklipu kapely VOTOMTOJE, který byl natočený k písničce Máňa. V atraktivním pojetí najdeme opravdu všechno – tantrický orgasmus, kurz první pomoci, útěk před motorovou pilou nebo násilné vyhazování zákazníků z restaurace. V neotřelém videu nadějné hudební skupiny excelují známá jména jako Michaela Dolinová, Marie Pojkarová, Josef Melen nebo Tomáš Racek.

Pro nově založenou skupinu VOTOMTOJE jde o vůbec první videoklip a hned v něm se zpěváci Jiří Stružský a Zdeňka Posejpalová zhostili hlavních rolí. „Natáčení probíhalo hladce a všichni jsme si ho užívali. I já, který jsem do poslední chvíle netušil že v klipu budu účinkovat jako jedna z hlavních postav, ale VOTOMTOJE.

Děkujeme celému štábu za perfektně odvedenou práci. Máně ZDAR. Další kroky a hudební kousky budou publikovány na našich nově zřízených webových stránkách – votomtoje.cz – takže na brzkou slyšenou“. – zmínil zpěvák a baskytarista kapely Jiří Stružský.

Videoklip se natáčel pod taktovkou režisérky Evy Toulové, která natočila filmy Šťastná, Camino na kolečkách a nyní dokončuje snímek Jak se moří revizoři. Sama režisérka si v něm zahrála veganku zažívající tantrický orgasmus.

„Můžu říct, že takto vtipné natáčení jsem dlouho nezažila! Sešla se tak skvělá konstelace lidí, u které jsem cítila, že můžu popustit větší uzdu improvizaci a vyplatilo se! Díky tomu je videoklip ještě daleko vtipnější, než byl jen ve scénáři, který jsme s Jirkou Zídkem vymýšleli.“ uvádí režisérka Eva Toulová. Natáčení probíhalo na jedné lokaci – restauraci Ristorante Concordia v Praze, což štábu velmi ušetřilo natáčecí čas.

Zdroj: www.votomtoje.cz,  foto: Jiří Zídek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *