Nová vůně Attrape-Rêves od Louis Vuitton

Nový parfém Attrape-Rêves doplňuje slavnou kolekci parfémů od Louise Vuittona. Unikátní parfém ihned upoutá pozornost svou pikatní orientální květinovou vůní.

Lapač snů
Objevitelská cesta ke vzdáleným horizontům může vést k nečekaným i kouzelným zážitkům. Polární záře rozprostírající se nad lávovou pouští. Mrak světlušek vznášející se v tropickém pralese. Roj meteoritů padající jako déšť na mořskou hladinu. Takové vzácné a fantastické chvilky se vám navěky zapíšou do paměti. Jacques Cavallier Belletrud, mistr parfumér značky Louis Vuitton, fascinován stopami těchto prchavých a vzácných okamžiků, přemýšlel, jak si je uchovat navždy. A „vysnil si“ úchvatnou vůni: radostný parfém, který ve vás probudí všechny smysly a je oslavou naší schopnosti nechat se okouzlit.

Květ kakaovníku
Zachytit nezachytitelné. Zvěčnit přírodní zázraky, o nichž sníme. Na své cestě zhmotnit sny o expedicích do dalekých krajin, parfumér Jacques Cavallier Belletrud nalezl olfaktorní směr pro svoji novou vůni: Attrape-Rêves.

Taková kompozice se nikdy nespokojí s konvenční krásou. Potřebuje explozivní siláž – energickou, stejně jako překvapivou. Inspirován euforií, kterou člověk cítí, když sleduje padající hvězdy, mistr parfumér se nechal vést květem afrického kakaovníku v jeho nejčistší podobě. Surovina, která prochází zpracováním v Grasse, odkrývá svůj regresivní, animální charakter.

K vzdušnému květu kakaovníku přidal pugét pivoněk – delikátních květů s tisíci okvětních lístků, s výrazným svěžím aspektem. Tuto kombinaci pak ještě umocnil lehkým akcentem patchoulolu, modernizované esence pačuli. Ale spokojit se s klasickou gurmánskou vůní? Ani náhodou! Skladatel vůní úplně mění směr a vrhá na scénu liči a esenci z turecké růže, které dohromady vytvářejí dojem nečekané a čistokrevné elegance.

Nechybí ani zázvor a bergamot – klasické mocnitele chuti, které zvýrazňují kontrasty a svěžest obsaženou v parfému. „Každá ze složek hraje svůj part bez toho, že by zastiňovala ostatní,“ vysvětluje Jacques Cavallier Belletrud. „Je to dialog mezi vzácnými složkami, které teoreticky nemají důvod být v jednom prostoru. Ale na kůži se rozhovoří, propojují, narážejí na sebe a strhávají na sebe pozornost.“ Parfém Attrape-Rêves je vůně, které si nelze nevšimnout, majestátní oslava kouzla a sil, jimž vděčí za svoji existenci.

Attrape-Rêves se nabízí ve 100ml a 200ml flakonech s možností doplnění. Abyste mohli mít vůni u sebe všude, kam vás vaše cesty zavedou, v sortimentu je i 7,5ml cestovní atomizér se čtyřmi magnetickými náhradními náplněmi.

Cestovní pouzdra
Flakon lze převážet v elegantním koženém cestovním pouzdře vyrobeném v dílnách Louis Vuitton, které si můžete nechat personalizovat vlastními iniciálami. Tři pouzdra – v provedení z přírodní kůže, plátna Monogram a kůže Epi v bílé, černé, světle růžové a žluté barvě – dokonale obejmou flakon vzácné vůně, který tak může cestovat s vámi bezpečně a v luxusu.

Sada miniatur
Určená pro sběratele, kteří chtějí vyzkoušet sedm z devíti parfémových kreací značky Louis Vuitton. Sedm vůní v neodolatelných miniaturních flakonech (10ml), které si můžete vzít snadno kamkoliv sebou.

Eau de Parfum Attrape-Rêves 100ml 210€
Náhradní náplň (v plnění do originálního flakonu v obchodě) 100ml 125€
Eau de Parfum Attrape-Rêves 200ml 320€
Náhradní náplň (v plnění do originálního flakonu v obchodě) 200ml 250€
Cestovní atomizér 4×7,5ml 210€
Náhradní náplň do cestovního atomizéru 4×7,5ml 115€
Sada miniatur 7x10ml 260€

V prodeji od 13. září ve vybraných obchodech Louis Vuitton a na louisvuitton.com

Zdroj: www.louisvuitton.com, #LVParfums #louisvuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.