Oslnivá kolekce brýlí Swarovski pro rok 2018

Nová kolekce brýlí Swarovski pro rok 2018 rozšiřuje zářivou nabídku této značky o svěží, fascinující a inovativní modely určené moderním, všestranným ženám.

Z této nové řady inspirované aktuální kolekcí šperků vyzařují charakteristické atributy značky Swarovski. Žensky půvabné, moderní a praktické modely jednoznačně zdůrazňují krásu křišťálu Swarovski. Každé ženě propůjčí nekonečný třpyt a rozzáří její jedinečný styl.

K nové kolekci se vyjádřila kreativní ředitelka společnosti Swarovski Nathalie Colin: „Sluneční brýle jsou módní nezbytností, kterou každá žena potřebuje po celý rok. Tyto módní doplňky vyžadují pozornost a detailní propracovaní stejně jako výjimečný šperk. Každý pár je ztělesněním moderního stylu a nabízí detaily i inovativní techniky používané výhradně společností Swarovski.“

Paleta jednobarevných, zlatých a neutrálních odstínů dodává této řadě slunečních brýlí nenucený, univerzální a svěží vzhled. Velmi módní je model SK0196 v šarmantním narůžovělém odstínu v kombinaci s fasetovaným horním dílem obrub.

SK0196

Kolekce pracuje s léty prověřeným designem, který nabízí například brýle SK0189. Tato znovuobjevená klasika zdobená oslnivými křišťály a perlami Swarovski dodá styl i tomu nejprostšímu outfitu. Vkusné křišťálové detaily činí unikátní kousek i z modelu SK0194 v oblíbeném stylu pilotek.

SK0189

Tuto sezónu vstupují do hry také výrazné nové linie včetně módních kulatých obrub modelu SK0199 se stranicemi zdobenými křišťály Swarovski v nepřehlédnutelných barevných variacích. Ruku v ruce s posledními módními trendy kráčí i model SK0198 s ostrými liniemi a SK0201, který uchvátí vzletně pojatými liniemi, inovativní technikou „sklo na sklo“ a vysoce působivým designem.

SK0193

Další skvělou volbou jsou brýle SK0193 v provokujícím tvaru dvou šestihranů s možnostmi barevných skel a exkluzivním křišťálem Swarovski vybroušeným do kosočtverce na čelní straně, nebo brýle SK0203, v nichž jsou nadstandardně velké obruby doladěny v dámském stylu.

Brýle jsou právě tou součástí šatníku, která v okamžiku mění každý vzhled. Nová optická řada nabízí vytříbené tvary v nevídaných interpretacích, oslnivé detaily a nejmódnější barvy.

Hitem této sezóny jsou kovové obruby. Model SKU5287 kombinuje ostré linie a výrazný dekor hranatými křišťály Swarovski na postranicích. Jedná se o brýle, které zanechají dojem. Neméně působivé jsou elegantní a výrazně ženské brýle SK5286 ve tvaru kočičích očí s jemnějším třpytivým zdobením.

SK5285

Nadčasovou klasikou se inspiroval model SK5285, který se opravdu pohodlně nosí. Brýle SK5283 okouzlí díky detailům v podobě exkluzivních kosočtvercových kamenů Swarovski. Trend kočičích očí zdaleka nekončí a brýle SK5291 interpretují klasický vzhled v moderním a luxusním stylu s využitím křišťálu Crystal Fine Rocks od Swarovski pro dodání úchvatného třpytu.

Letošní sezóna je zářivě pestrá, neboť Swarovski nadále osvěžuje svou kolekci výraznými, odvážnými detaily a ultramoderními tvary, které oslavují mimořádný styl této značky. Dokládají, že motto značky „Třpyt pro všechny“ není jen planým slibem. Každá žena tak může vyniknout a rozzářit svou jedinečnou osobnost.

Zdroj: www.swarovskigroup.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.