Jan Charouz laškuje se závodnicemi jen pár dní před svatbou!

Sexy závodník a moderátor Formule 1 Jan Charouz se bude ženit. Už za dva týdny si v jižních Čechách vezme svoji partnerku Nelu. Z Charouze měl být ženáč už před šesti lety, tenkrát ze svatby s modelkou Míšou ale sešlo. Nyní vše nasvědčuje tomu, že vše dopadne dobře a krásná Nela si nespoutaného lamače dívčích srdcí k oltáři opravdu dovede.

Už za pár dní si Jan a Nela řeknou ano

Svůj talent okouzlovat ženy, ale charismatický automobilový závodník nezapře ani jako zadaný muž. Na úvodním eventu k nové reality show internetové televize MALL.TV, který Charouz moderoval, to pěkně jiskřilo a nebylo to pouze od kol motokár.

Budoucí paní Charouzová se pyšní krásným prstenem

Cíl mnoha nezadaných dívek, Jan Charouz si řekne ano se svou přítelkyní Nelou Statečnou už za pár dní, a to po pouhém roce a půl vztahu. Statečná bude muset Nela být i poté, co své příjmení vymění za Charouzová, protože hned po líbánkách ji její vyvolený odjede na natáčení drsné reality show s názvem Závodní akademie, kde bude jako odborný dozor několik dní zavřený bez možnosti odchodu se dvěma týmy závodníků.

Závodník Charouz si vybral dobře, Nela Statečná je krásná žena

Právě ženské osazenstvo závodních týmu, které tvoří známá zpěvačka Tonya Graves a žádaná modelka Andrea Kalousová, nenechalo Charouze, jenž je skvělým rádcem a mistrem ve svém oboru, vůbec klidným. Jak to bude probíhat v akademii, v době, kdy už bude mít přitažlivý závodník po svatbě, uvidíte na vlastní oči už na podzim na internetové televizi MALL.TV.

Internetová televize MALL.TV uvede na podzim reality show, ve které o adrenalin nebude nouze. Diváci se mohou těšit na dva závodní týmy.
O vítězství v šesti dílné show, ze které není úniku, bude bojovat Jakub Štáfek alias Lavi ze seriálu Vyšehrad, youtuber Denis Kubík, modelka a přítelkyně baviče Kazmy Andrea Kalousová proti zpěvačce Tonye Graves, beat boxerovi Nastymu a trenérovi Jacobovi, známému z reality show Zpátky na vrchol.

Akční Tonya Graves před startem. Podpora mladého závodníka jí dodala odvahu

Zdroj: Mall.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *