Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Myslivcová paroduje řidiče: Tohle video je vážně dobrý!

Nemusíte být fanoušky Dominiky Myslivcové a můžete si myslet cokoli o růžové blondýně. Ale tohle video vás v každém případě pobaví. Možná proto, že růžová Barbie tu nevystupuje sama za sebe, ale paroduje různé skupiny řidičů, které denně potkáváme na silnicích. Fakt trefné!

Jestli máte řidičák, tak se dost možná v některé fázi videa poznáte. Dominika mnohdy opravdu trefila hřebíček na hlavičku. A kdo by si náhodou myslel, že ani do jedné kategorie nespadá, může napsat pod komentář a Myslivcová slíbila, že brzy udělá pokračování.

Kromě “šílených řidičů” je ve videu dobře vidět ještě jedna věc. Česká Barbie se má evidentně dobře, protože s Hyundai i10 přesedlala na mnohem luxusnější Hyundai Kona. Samozřejmě v růžovém provedení, jinak by to snad ani nešlo.

Zlé jazyky se sice hned ozvaly s tím, že Dominika porušuje pravidla silničního provozu. „Vždycky se najde nějaký rýpal. Ale každý, kdo někdy takové video točil nebo u natáčení byl, dobře ví, jak se dělá a jak to chodí. To je vše, každý si to přebere sám,“ usmívala se Myslivcová.

Nutno přiznat, že některé její příspěvky míří pouze na její cílovou skupinu. Tohle ale může zaujmout každého, protože opravdu pobaví.

Foto: archiv D. Myslivcové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *