Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Myslivcová se zamilovala! Ale neuhodnete do koho!

Co ta blondýna zase vymýšlí? Když se k nám dostala informace, že se Dominika Myslivcová zamilovala, tak trochu jsme si oddychli. Konečně někoho má! Jenomže ono je to nějaké podivné. Prý ujíždí na chlápkovi, co vypadá jako pavouk. Cože?

Co se české Barbie týká, už nás jen tak něco nepřekvapí. V jejím případě jsme připraven na všechno. Tedy alespoň jsme si to mysleli. Pravdou je, že s pavoukem nás celkem zaskočila. O co tedy jde? Samozřejmě jsme se růžovky hned zeptali.

„Nemůžu být zamilovaná, nebo co? Tady fakt člověk nemá žádné soukromí,“ zkoušela to nejprve tak nějak opravdově s tím, že se na oko urazila a vzkázala, že se všechno dozvíme 5. září. Proč zrovna v tento den?

Stačilo pár minut na internetu, abychom zjistili, jak to Dominika s tím “pavoukem” má. Na začátku září totiž přichází na trh nová hra na platformu PlayStation a její název je – světe div se – Marvel’s Spider Man! Takže odtud vítr vane. „Já na té hře ale fakt ujíždím. Prostě mě to baví, je to takový můj úlet od reality. Filmy mám samozřejmě také nakoukané,“ vysvětlila Myslivcová. Tu hru snad budeme muset vyzkoušet. Zajímalo by nás, co je tajnou “drogou” Dominiky Myslivcové. Co vás?

Foto: sociální sitě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *