ŠKOLA VOLÁ: Soutěžte a vyhrajte 2 dárkové sady per Pilot G-2 by Mika!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci dárkového setu jsou Ivana K., Praha; Michaela Z., Plzeň. GRATULUJEME!

Začátek školního roku se nezadržitelně blíží! Máte doma školáky? Pak pro ně můžete vyhrát unikátní sadu psacích potřeb Pilot z kolekce navržené zpěvákem Mikou.  Máme pro vás krásný dárkový set per Pilot G-2 by Mika, každý v hodnotě 500Kč. Stačí správná odpověď a může být váš!

Soutěžní otázka zní:
Z jaké země pochází výrobce per Pilot?
a) Česká republika
b) Čína
c) Japonsko

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 2. 9. 2018. Do předmětu uveďte SOUTĚŽ PILOT. Vyhrává 250. a 550. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Tradiční japonský výrobce psacích potřeb Pilot letos slaví 100 let od svého vzniku a přichází s limitovanou kolekcí navrženou britským zpěvákem Mikou. Rok 2018 se tak stane pestrobarevnou oslavou výbušných barev a neuvěřitelných motivů. Co mají podle vás v reálném světě společného bóje, banán a volské oko? V Mikově světě se spojují v zábavné motivy, které známou „gédvojku“ zdobí. Všechna pera jsou vyrobena, stejně jako ostatní psací potřeby Pilot v Japonsku. Více informací na www.pilotpen.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *