Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

MódaSport

Nová technologicky pokročilá sportovní podprsenka PureMove!

Přizpůsobí se vašemu tělu i každému pohybu! Reebok představuje technologicky pokročilou sportovní podprsenku PureMove, která reaguje na intenzitu tréninku a poskytuje ženám individuální míru kontroly a podpory.

Velmi dlouho dávaly ženy v zákaznických průzkumech najevo svou nespokojenost s trhem sportovních podprsenek. Každá pátá dokonce uváděla, že se vyhýbá cvičení, protože nemá tu správnou sportovní podprsenku. Reebok se rozhodl vše změnit a před třemi lety si stanovil jasný cíl: změnit v tomto odvětví veškeré standardy. Přesně 40 let po uvedení první sportovní podprsenky na trh tak Reebok hrdě představuje první produkt s technologií Motion Sense.

Ta vzniká speciálním ošetřením tkaniny materiálem STF (Sheer Thickening Fluid) – gelu podobná látka má tekutou formu, pokud je v klidu nebo se pohybuje pomalu. Při rychlém pohybu ovšem ztuhne. Díky tomu se tato textilní technologie adaptuje na tvar těla, jeho rychlost i směr pohybu, a nositelku tak ani během náročného tréninku nic neškrtí ani nestahuje. Naopak podprsenka poskytuje příjemnou a potřebnou podporu, přesně takovou, jakou daný sport právě vyžaduje.

„Jsme hrdí, že přicházíme na trh s produktem, který láme bariéry v oblasti, v níž byly ženy tak dlouho nespokojené. Inovace byly vždy součástí DNA značky Reebok, a i tentokrát bylo naším cílem transformovat jeden z nejdůležitějších fitness segmentů,“ říká Barbara Ebersbergerová, viceprezidentka Reeboku pro Performance Apparel.

Podprsenka PureMove prošla tříletým vývojovým procesem, během kterého Reebok laboratorně testoval pohyby hrudníku ve spolupráci s univerzitou v Delaware. Zajímavostí je, že standardy pro biomechanické testování těchto partií dosud zahrnovaly maximálně čtyři sensory pohybu a podpory. Reebok však pracoval s daty z 54 senzorů a při vývoji PureMove tak mohl zohlednit každý drobný biomechanický detail.

Výsledkem je design, který funguje jako druhá kůže. Mezi další klíčové prvky podprsenky PureMove s reaktivní technologií patří:

  • Prodyšná perforace: Otvory na přední i zadní části vás udrží v chladu a komfortu.
  • Přirozené tvarování: Tvar předních panelů a chytře řezané hrany nijak neomezují v pohybu a nerozptylují při tréninku.
  • Minimalistická konstrukce: Podprsenka se skládá jen ze sedmi kusů tkaniny.

„Mohlo by se zdát, že pro lepší podporu budete potřebovat více materiálu. Ale díky použití Motion Sense technologie je to s designem PureMove přesně naopak,“ říká Danielle Witek, Senior Innovation Apparel Designer Reeboku. „Minimalistický design podprsenky může klamat, ale nenechte se jím zmást. Každý detail je výsledkem letitého testování a výzkumu.“

PureMove Bra je k dostání v 10 velikostech (XS až XL+). Do konce srpna ji zakoupíte exkluzivně na reebok.cz za 1 599 Kč. Následně půjde do celosvětové distribuce.

Zdroj: www.reebok.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *