Jason Derulo a Marcus&Martinus chystají neopakovatelný koncert! Koná se už 25. října v Praze!

Koncert se uskuteční 25. října v pražské Tipsport Aréně, zahájí jej alternativní skupina LZ7 z Manchesteru, pak se na podiu objeví skvělá norská dvojčata Marcus&Martinus a vrcholem úžasného hudebně-tanečního koncertu bude fenomenální zpěvák, skladatel, tanečník a choreograf Jason Derulo. Koncert se uskuteční v rámci evropské 2SIDES WORLD TOUR, se kterou Jason Derulo navštíví Anglii, Irsko, Polsko, Německo, Chorvatsko a také Českou republiku.

„Zdravím všechny v České republice, přivezu Vám ty nejlepší hudebníky i tanečníky, bude to fantastická bláznivá show, kde si všichni spolu zazpíváme, zařádíme i zatancujeme, moc se na Vás všechny těším“, říká Jason. Ten si jako speciální hosty koncertu pozval norská dvojčata známá jako Marcus&Martinus. “S kluky (M&M) se známe už nějaký ten čas. Přál jsem si mít hosty, kteří umí udělat skutečnou show a přivést publikum do varu,“ dodává Jason.

Na tour se veze speciální na zakázku vyrobené podium s obřími projekcemi, světlenými efekty a nejkvalitnější zvuková aparatura, jak se na pořádnou show patří. Těšit se můžeme na speciální molo dlouhé více než 10 metrů. Všichni, kdo si koupí vstupenky na stání u podia, budou mít Jasona i Marcuse s Martinusem skutečně na dosah.

Jason Derulo je skutečným fantomem hudební branže posledních let. V Americe je nejhranějším interpretem na 40 nejposlouchanějších rádiích. Složil hymnu letošního Mistrovství světa ve fotbale, s názvem Colors, a také ji měl společně s Robbie Williamsem zpívat na slavnostním zahájení. Leč stala se chybka v práci organizátorů a Jason nebyl včas dopraven na stadion Lužniky v Moskvě.

Nejnovějším hitem Jasona Derula je skladba Goodbye, která je pro září 2018 nejlepší novinkou americké hitparády Billboard Chart. Jason tuto skladbu nazpíval společně s Davidem Guettou, Nicki Minaj a Willy Williamem. Jedná se o cover-verzi veleúspěšné skladby Andrei Bocelliho a Sarah Brightman Time To Say Goodbye. Jason tuto skladbu upravil a sám o ní říká: “Tohle není skladba, to je skutečný příběh a zážitek, který se stane každému.“ Věříme, že si skladbu užijeme i na koncertě v Praze.

Marcus&Martinus jsou českému publiku velmi dobře známí. V březnu 2018 vyprodali koncert v pražském Foru Karlín za pouhé 3 týdny. Norská dvojčata jsou největšími miláčky teenagerů celé Evropy.

“Jason je jedním z našich největších idolů. Úžasný umělec i skvělý muž. Jsme rádi, že ho můžeme nazývat svým přítelem. Připojit se k němu na jeho fantastickém tour, je skutečně splněný sen pro nás oba”, říká Marcus. “Jsme také šťastní, že znovu budeme cestovat po Evropě a potkávat naše báječné fanoušky.”

“Jason je naším vzorem. Je opravdu talentovaný a tvrdě na sobě pracuje. Jsme potěšení a současně hrdí, že nás tak vynikající umělec přizval na své koncertní tour,” dodává Martinus Gunnarsen.

Poslední vstupenky na koncert lze zakoupit na oficiálním webu akce www.jasonderulo.cz. Tam se také dozvíme aktuality, novinky a důležité informace před koncertem. Jestli koncert naplní velká očekávání fanoušků a bude to opravdu neopakovatelný zážitek, budeme vědět už 25. října.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.