Kabelek není nikdy moc – oživte podzimní look zajímavou kabelkou!

Říká se, že žena nemá nikdy dost kabelek. S příchodem podzimu proto nastává správný čas poohlédnout se po novém kousku. Vsaďte na stylové doplňky a oživte podzimní look zajímavou kabelkou. Upoutejte designovými modely s atraktivními kovovými úchopy a detaily – chladný lesk kovu se stal jedním z top trendů sezóny!

Přesně takové stylové kabelky najdete v aktuální kolekci značky Deichmann. Nechte se zlákat stříbrnými a zlatými odlesky a vyberte si nevšední model, který unosíte nejen do práce. S odchodem léta se z našich šatníků vytrácejí veselé a hravé barvy. Nevzdávejte se jich ani na podzim a rozjasněte podzimní outfit svěžími tóny vínové, fialové či modré. V záplavě podzimní šedi prokouknete i ve světlých zemitých odstínech. Černou klasikou rozhodně nic nezkazíte, ale proč se trochu neodvázat?

Pokud dáváte přednost malým kabelkám typu crossbody, v podzimní kolekci Deichmann si rozhodně přijdete na své. Díky zajímavé kombinaci barev a originálního designu se zářivými kovovými ozdobami budete v šedivém davu města naprosto nepřehlédnutelná.

Hledáte elegantní kabelku, do které se hravě vejdou všechny vaše denní nezbytnosti? Osvěžte podzimní pracovní dresscode novým modelem. Minimalistický design a výrazné kovové úchopy vytvoří i z klasické kufříkové kabelky jedinečný módní skvost! Patříte k dámám, které v kabelce nosí každý den milión důležitých věcí? Prostorné modely s kovovým úchopem ve stylu tašek shopper jsou pro vás těmi pravými!

Tak kterou si vyberete?

Zdroj: Deichmann

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *