Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Michaela Habáňová – Česká Miss 2017 si zahrála ve videoklipu Stoupáš od zpěváka Jena

Jen, jak si nově říká Jan Nedvěd, vypouští do světa nový singl a videoklip Stoupáš. Ve spletitém příběhu nechybí skok z mostu, utopené auto nebo temperamentní hádka. V klipu si zahrála i Česká Miss 2017 Michaela Habáňová.

Jen představí nový singl Stoupáš s novou kapelou na koncertě v Café v lese 31.10.2018. Příběh nového videoklipu Stoupáš připomíná hollywoodský film.Při natáčení herci skákali z mostu, tonuli v potopeném autě ve vodě a při jedné scéně se silně pohádali. Zpěvák Jen si na vlastní kůži vyzkoušel kaskadérské kousky, když najel do rybníka a potopil se v uzavřeném autě ke dnu. Kateřina Pechová skočila z několika metrové výšky z mostu do hromady krabic. Tímto skokem ukončila v klipu svůj boj se šikanou. Přesně na slabé momenty v životě má poukázat písnička Stoupáš. “Ať se člověku stane cokoliv špatného,nikdy by se neměl vzdát. V klipu ukážeme kam až může zlo zajít a co s vámi může udělat konstantní útok okolí. Každý z nás má ale v sobě neskutečnou sílu se postavit téměř čemukoliv, jen ji musíme najít.” vysvětluje zpěvák Jan Nedvěd, který vystupuje pod novým oficiálním uměleckým jménem Jen.

V klipu Stoupáš se objeví i Česká Miss 2017 Michaela Habáňová. Ta je součástí zamilovaných záběrů a idylicky působícího vztahu se zpěvákem, který však vystřídá šílená hádka, která předznamená tragédii. “Samotné natáčení byl skvělý zážitek a když jsem se vcítila do situace člověka, kterému se zhroutil celý život, najednou to všechno šlo samo a přirozeně. Je důležité si uvědomovat, že vše špatné se děje z nějakého důvodu, protože někde jinde nás čeká něco mnohem lepšího a přesně tohle je v klipu krásně znázorněno.“

Nový klip Stoupáš je plný napínavých momentů. Momentálně je videoklip možno shlédnout na oficiálním kanále youtube, ale také na Instagramu.

Videoklip byl speciálně upraven na vertikální verzi pro Instagram TV. Živě bude singl představen v Café lese 31.10.2018, kde jako host vystoupí Mariana Prachařová.

Jen, je novým oficiálním uměleckým jménem Jana Nedvěda. Je vítězem Youtube festu za nejlepší klip a autorem písničky Ztracená pro youtuberku Shopholic Nikol. Jeho hudba vyjadřuje pozitivní myšlení, naději, chuť a radost ze života, lásku a štěstí.

Zdroj: www.jenmusic.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *