Rychlý a čerstvý oběd z Albert Fresh Bistra

Pochutnat si na čerstvém a lehkém jídle bez přípravy, stačí si jen vybrat a jíst. To je nový koncept stravování – Albert Fresh Bistro. Chutné wrapy, polévky, bagety, sendviče, saláty a další lehká jídla vyrobená z čerstvých a kvalitních surovin potěší zaryté milovníky masa i vegetariány. Novinka, kterou nyní naleznete ve všech obchodech Albert po celém Česku, dokazuje, že i během rušných pracovních dnů si lze dopřát kvalitní a čerstvý oběd.

Nestíháte si připravit oběd, navíc svačina zůstala v lednici? Vyzkoušejte nové chutě, které vás dostanou svou čerstvostí a lehkostí. „Fresh Bistro představuje chutná, lehká jídla založená na kvalitních a čerstvých surovinách,“ popisuje novinku Monika Ryšavá, manažerka pro privátní značky obchodů Albert a dodává: „Vzhledem k rostoucí časové vytíženosti pozorujeme zájem zákazníků o kvalitní stravování a hledání alternativ v podobě lehkých jídel vyrobených z čerstvých surovin.“

Fresh Bistro = čerstvá obědová volba
Nabídka nové řady Albert Fresh Bistro zahrnuje téměř 50 lehkých jídel. Vyzkoušet můžete třeba těstoviny s pestem, jasmínovou rýži či bulgur s kuřetem, salát s tuňákem či ovčím sýrem. Skvělou volbou jsou také různé druhy wrapů a sendvičů.

Pro milovníky masa i vegetariány
Těstoviny s krevetami, bulgur s kuřecím masem, salát s hovězím roastbeefem nebo raději vsadíte na bezmasou verzi, třeba quinou se zeleninou či tofu? Fresh Bistro zahrnuje pět desítek jídel, díky kterým zapomenete na stereotypní obědy a nudné svačiny a každý den v měsíci vyzkoušíte něco nového. Lehká jídla se skvěle doplňují se smoothie nápoji a čerstvými limonádami značky Nature’s Promise, které najdete v chladícím boxu Fresh Bistra.

Tip! Polévka = podzimní „must have“
Do podzimního počasí se skvěle hodí polévky. Z řady Fresh Bistro vás zahřeje třeba tradiční farmářská, vitamíny doplníte zase s trendy dýňovou polévkou. Základem je neuvěřitelně rychlá příprava.Misku s polévkou stačí jen ohřát v mikrovlnné troubě a máte skvělé jídlo.

Fresh! Fast!
Novinka reaguje na potřeby současných zákazníků, kterým poskytuje pohodlí a rychlost. Hlavní roli ve Fresh Bistru hrají čerstvé ingredience. Čerstvé wrapy, polévky, hlavní jídla, bagety, sendviče či saláty – stačí si vybrat a jí(s)t!

Zdroj: Albert

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.