Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Nová kolekce kosmetických štětců COLOR MY BEAUTY

K bezchybnému čarování s make-upem jsou potřeba také vysoce kvalitní nástroje. Takové, které umí nanést líčidla na svá místa, pohrát si s konturováním tváře a dodat zvýraznění všude tam, kde je potřeba. Nová kolekce kosmetických štětců Marionnaud – COLOR MY BEAUTY přesně taková je. 23 štětců nejrůznějších velikostí má společného jmenovatele – vysokou kvalitu. Ať už sáhnete po kabuki štětci, konturovacím štětci, či mini štětečku na oční stíny, vždy se s ním bude skvěle pracovat! Celou kolekci COLOR MY BEAUTY najdete výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Přesná aplikace, hedvábné, husté syntetické štětinky, příjemný držák a ještě taštička na zip, kterou můžete využít třeba na ostatní zkrášlující pomůcky. Řeč je o nové kolekci kosmetických štětců, se kterými je radost se líčit. Vyzkoušejte například konturovací štětec, který přesně vytvaruje svůdné lícní kosti, či zúží nos, či štětec se speciální houbičkou uvnitř na přesné nanášení make-upu.

MY FLAT FOUNDATION – BRUSH 01
Tento štětec užijeme na všechny tekuté a krémové textury make-upů. Plochý, ale zároveň zaoblený štětec zajistí nanesení make-upu do zcela přirozeného vzhledu. Měkké štětiny nanášejí make-up rovnoměrně a přesně, ten bude působit mnohem přirozeněji, než běžnou aplikací konečky prstů. Ženy ocení také praktický obal, který mohou dále používat jako kosmetickou taštičku, či obal na jiné nezbytnosti. K dostání za cenu 429 Kč.

MY CONCEALER – BRUSH 02
Korektor je nutné umístit jen tam, kde je třeba. Tento malý, ale velmi přesný kartáč si s tímto úkolem hravě poradí. Kulatou částí naneseme korektor a zkosená část je jako stvořená na vystínování. Díky preciznosti, kterou nanášení korektoru s tímto štětečkem nabízí, na nás nikdy nepozná příliš krátkou noc, či brzký začátek dne. K dostání za cenu 299 Kč.

MY DUAL FOUNDATION – CONCEALER BRUSH 03
Vynikající pomocník na nanášení make-upu a korektoru. Dva v jednom štětec perfektně přemístí make-up na obličej, aniž by vytvářel nevzhledné šmouhy či fleky. Druhá, menší strana je zase ideální na přesnou aplikaci korektoru. Tento dva v jednom kosmetický nástroj je skvělým „must have“ pro Vaši taštičku s líčidly. K dostání za cenu 529 Kč.

MY CUSHION FOUNDATION – BRUSH 04
Tento profesionální štětec na make-up tekutých, i velmi tekutých textur v sobě ukrývá praktickou houbičku, která zachycuje a obnovuje správné množství make-upu. Jemné syntetické štětiny umožňují jednoduše přenést make-up na pleť ve zcela rovnoměrné vrstvě pro dokonale přirozený vzhled. K dostání  za cenu 429 Kč.

MY PERFECT COMPLEXION – SET 05
Tento štětcový tandem vyčaruje dokonale hedvábnou pokožku a pomůže také s oblíbeným konturováním obličeje. Velký štětec využijeme na pudrové make-upy, tvářenky a také bronzující pudry a menším vytvarujeme potřebné kontury obličeje. Menším štětcem snadno zúžíme příliš široký nos, zvýrazníme lícní kosti, či jen tak rozjasníme oční okolí. K dostání za cenu 599 Kč.

MY ESSENTIAL COMPLEXION – BRUSH 06
Štětec, který užijeme na nanášení všech druhů make-upu, od kompaktních, tekutých, až po pudrové formule. Díky hustým syntetickým štětinám se se štětcem výborně pracuje a precizně rozmístí make-up v rovnoměrné vrstvě pro dokonale přirozený vzhled. K dostání za cenu 449 Kč.

MY XL POWDER – BRUSH 07
Velký štětec s hustými štětinkami je jako stvořený na matné zakončení make-upu pudrem. Syntetické štětinky jedním tahem naberou pudr a rovnoměrně ho nanesou na pleť. Se štětcem se výborně pracuje díky zesílenému držátku. Výsledkem je přirozená, dokonale sjednocená a matná pleť. K dostání za cenu 699 Kč.

MY POWDER – BRUSH 08
Matná tečka je důležitá u každého make-upu, jinak může dojít k nežádoucímu lesknutí pleti. Tento štětec snadno nanese všechny typy pudrů (kompaktní i sypké) a rovnoměrně jimi zpevní a sjednotí make-up. Se syntetickými a velmi jemnými štětinkami se dobře pracuje. K dostání za cenu 529 Kč.

MY KABUKI – BRUSH 09
Profesionální vizážisté nedají na štětce kabuki dopustit. Tento s hustými syntetickými vlákny perfektně rozprostře na pleti všechny typy sypkých pudrů, ať už minerální, či bronzery. Kabuki štětec užijeme také na jemný nádech tvářenky. Výborně se s ním pracuje, díky krátké rukojeti máme všechny tahy štětcem plně pod kontrolou. K dostání za cenu 399 Kč.

MY BRONZER – BRUSH 10
Štětec jako stvořený pro dodání „slunce“ na pleť v jakémkoliv ročním období. Skvěle se hodí na bronzery všeho druhu, ale také s ním můžeme vytvořit zdravě vypadající líčka pomocí tvářenky. Husté syntetické štětiny jsou velmi jemné a báječně rozptýlí pudr po celé pleti. K dostání za cenu 529 Kč.

MY SLANTED – BLUSH BRUSH 11
Štětec se zkosenými hustými štětinkami je dokonalým pomocníkem na cestě za zdravě vyhlížejícími tvářemi. Pomůže nám totiž jedním tahem bezchybně aplikovat tvářenky. Syntetické štětiny jsou velmi jemné a stačí tedy jeden tah a dokonalá líčka jsou na světě. Se štětcem se výborně pracuje, a když budeme chtít, využijeme ho také na konturování obličeje. K dostání za cenu 449 Kč.

MY DUAL POWDER – BLUSH BRUSH 12
Produkty dva v jednom jsou velmi oblíbené. Nejinak tomu bude s tímto štětcem, který je na jedné straně určený k zafixování make-upu pudrem, zatímco zkosenou část využijeme k aplikaci tvářenky. Obě strany mají příjemné, husté a velmi jemné syntetické štětinky, díky kterým se se štětcem skvěle pracuje. K dostání za cenu 529 Kč.

MY HIGHLIGHTER – BRUSH 13
Zkosený štětec užijeme zejména k aplikaci rozjasňovače například na tváře, oči a nos. Je vhodný pro všechny typy rozjasňovačů (kompaktní, sypké či minerální).  Má velmi jemná syntetická vlákna, která rozjasňovač rovnoměrně nanesou a výsledek působí perfektně! Štětec je opět ukryt v praktické průhledné etuji, kterou dále využijeme třeba jako kosmetickou taštičku. K dostání za cenu 369 Kč.

MY DUAL CONTOURING – BRUSH 14
Konturování je dnes zcela běžnou disciplínou vizážistů. Proč si ho nevyzkoušet také doma. Šikovnými úpravami linií obličeje se dá doslova čarovat. Oboustranný štětec je ke konturování jako stvořený. Má husté a jemné štětinky a nanese potřebný make-up jedním tahem. Tenčím štětečkem zvýrazníme nebo naopak zúžíme nos, vyzdvihneme líčka, protáhneme obličej, větším štětcem, ve tvaru vějíře své dílo zpevníme pudrem. K dostání za cenu 529 Kč.

MY RETRACTABLE – POWDER BRUSH 15
Perfektní pomocník do každé kabelky. Tento vysouvací štětec můžeme mít stále s sebou a kdykoliv během dne provést drobné úpravy make-upu. Husté a velmi jemné štětinky jsou skvělé zejména na aplikaci pudru. Stačí vysunout štětec, přepudrovat čelo, nos či tváře a být zase hvězdou večera. K dostání za cenu 429 Kč.

MY SMUDGER – EYESGADOW BRUSH 16
Tento malý štěteček na oční stíny vyčaruje jakýkoliv oční make-up. Chcete decentní líčení do ztracena, nebo výrazné kouřové líčení? Oboje bude hračka! Štětec má husté, ale zároveň jemné syntetické štětinky a tak stačí jen pár tahů a stíny budou přesně tam, kde je chceme mít. K dostání za cenu 259 Kč.

MY PRECISION – EYESHADOW BRUSH 17
Pokud máte v plánu s líčením očí si vyhrát, využijete tohoto precizního pomocníka. Tento štětec je totiž vytvarován do jemné špičky a dovolí Vám zcela přesnou aplikaci. Ideální pro kouřové stíny, nejrůznější barevné kreace, či zvětšování očí pomocí bílého lemování oka. K dostání za cenu 259 Kč.

MY SLANTED EYELINER & BROW – BRUSH 18
Štětec s jemnými syntetickými zkosenými štětinami umí vyčarovat přesné čáry. Ideálně se hodí pro tvorbu očních linek, očních stínů (pudrových, krémových i tekutých). Díky svému tvaru si štětec hravě poradí také s úpravou obočí. K dostání za cenu 259 Kč.

MY SLANTED – EYESHADOW BRUSH 19
Zkosený štětec s hustými a jemnými syntetickými vlákny je vynikající k aplikaci očních stínů všech textur (pudrových, krémových i tekutých). Díky zkosení si můžeme se stíny pohrát, nechat je zmizet do ztracena. Štětec také užijeme ke zvýraznění očí pomocí nanesení světlých stínů ke kořenům spodních řas. K dostání za cenu 259 Kč.

MY DUAL SMUDGER & PRECISION – BRUSH 20
Krásně orámovaný pohled pomůže vykouzlit tento oboustranný štětec. Pomocí široké strany naneseme snadno oční stíny a poté ho rozetřeme pomocí druhé strany se špičkou. Štětec je vhodný pro všechny typy očních stínů – pudrových, krémových i tekutých. S jemnými syntetickými štětinkami se výborně pracuje. K dostání za cenu 369 Kč.

MY BROW & LASH – COMB BRUSH 21
Hřeben a kartáč na řasy i obočí je dva v jednom pomocník pro krásné oči. Jedna strana se postará o odstranění přebytečné řasenky a zkrotí řasy, druhá strana dostane do formy tvar obočí. Praktické je také znovu uzavíratelné pouzdro, ve kterém můžeme mít uložené i další zkrášlovací pomůcky. K dostání za cenu 259 Kč.

MY LIPS – BRUSH 22
Zasunovací štětec s velmi jemnými vlákny byl speciálně navržen pro přesnou, a precizní aplikaci rtěnky. Štětec užijeme také na přesné nanášení lesku. Díky zasunování ho můžeme bez obav brát také na cesty. K dostání za cenu 299 Kč.

MY TRAVEL – BRUSHES KIT 23
Mini verze všech potřebných štětců v balení, které si s sebou můžete brát na cesty. Čtyři štětce zajistí dokonalý vzhled make-upu, v setu najdeme – štětec k nanášení pudru, štětec na make-up na krémové i tekuté formule, štětec k aplikaci očních stínů a štětec k přesnému nanášení stínů, či korektoru. Vše v praktické taštičce, do které můžeme přidat i další líčidla a vyrazit na prodloužený víkend či dovolenou. K dostání za cenu 529 Kč.

Zdroj: parfumerie Marionnaud

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *