Jak se starat o obchodní partnery? Fast Days mají jasnou odpověď!

Jsou akce, na které chodíme z donucení. Tím spíš, když na nich máme pracovat, nebo se tak alespoň tvářit. Pak jsou ale takové, na které se těšíme, protože na nich za prvé není nuda, za druhé se dozvíme něco, co se může hodit a za třetí se dobře najíme. Přesně takové jsou Fast Days.

Dominika Myslivcová

Společnost Fast ČR je zaměřená na velkoobchodní prodej. Když se podíváte na webové stránky fastcr.cz, najdete tam mnoho značek. Zkrátka na co si vzpomenete, téměř vše najdete právě zde. Samozřejmě za super ceny, což je právě výhoda velkoobchodu.

Dominika Myslivcová

Nicméně i ve Fast ČR vědí, že přímý kontakt je k nezaplacení, takže jako jediní v Česku pořádají pravidelné jednou za rok Fast Days pro své obchodní partnery po celé republice a dokonce i na Slovensku. Jedno z takových setkání se konalo před několika málo dny 1. listopadu 2018 v Jihlavě. Bylo se na co koukat. A nejen to!

Lirim Zendeli

O tom, že Fast Days jsou velmi očekávanou událostí svědčí i fakt, že si ho nenechala ujít řada známých tváří. Pozvání společnosti přijal například čerstvý držitel titulu Formule 4 Němec Lirim Zendeli. Rodák z Bochumi si tento Fast Day vybral jako jedinou akci v České republice.

Šteflíčková, Myslivcová, Šišková

Dále dorazili například italský kuchař Emanuele Ridi či úřadující Česká Miss Lea Šteflíčková a vicemiss Jana Šišková, česká barbie Dominika Myslivcová, modelka Simona Krainová, Karel Vágner a řada dalších. Akci skvěle moderoval Patrik Hezucký. Nejen parťák Leoše Mareše uvítal spoustu skvělého jídla a pití. Bylo to však hlavně o neformálním „pokecu“, navázání nových obchodních příležitostí apod., což se podařilo do puntíku. Už dnes se těšíme na další setkání!

Simona Krainová

Foto: FAST ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.