Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Ochutnejte lásku s chutí mléka a čokolády v zimní edici Kinder Maxi

Jak se pozná ideální pár? Především se vzájemně skvěle doplňuje a dohromady tvoří jedinečnou harmonii. Přesně tak jako po uši zamilovaná dvojice Milky & Chocki: mléčná kráska a čokoládový sympaťák, kterou od ledna najdete na tyčinkách Kinder Maxi ze speciální zimní edice. Spolu s nimi na obalech čekají i romantické vzkazy pro každý pár snů. Tak který bude ideální právě pro vás dva?

Že mléko a čokoláda prostě patří k sobě, ví moc dobře každý, kdo se kdy zakousl do lahodné tyčinky s mléčnou náplní Kinder Maxi. Mléčná Milky a kakaový Chocki z této jemné čokoládové pochoutky sobě naprosto propadli, a proto i vy na vlastní kůži můžete pocítit jejich dokonalou chuťovou souhru. Díky této sehrané dvojici navíc můžete vykouzlit úsměv na tváři i své drahé polovičce. Tyčinky Kinder Maxi z romantické zimní edice totiž na sobě nesou i pár sladkých slov, ideálních právě pro vaše nejbližší.

Vzkázat lahodným dárečkem můžete, že „Jsi moje štěstí“ nebo že „Patříme k sobě“, a pokud se samou láskou vznášíte, bude pro vás ta pravá tyčinka s nápisem „S tebou létám“. Svůj nápis najdete i v případě, že tvoříte „Pár snů!“, nebo když spolu trávíte nezapomenutelný čas a užíváte si zamilované „Zimní radovánky!“.

Užijte si i vy mléčně-čokoládovou souhru Milky a Chockiho v lahodných tyčinkách Kinder Maxi a nechte se unést jejich nakažlivou zamilovaností. Chvíle ve dvou tak budou zase o něco sladší.

Zdroj: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *