Proběhlo slavnostní znovuotevření oblíbeného butiku Tezenis s Terezou Maškovou!

Ve středu 21. listopadu 2018 se uskutečnilo slavnostní znovuotevření jednoho z oblíbených butiků značky Tezenis, který se nachází v samém srdci Prahy, v ulici Na Příkopě. Značka Tezenis, která vznikla v roce 2003 v italské Veroně jako odnož mateřské skupiny Calzedonia, nabízí moderní a stylové spodní prádlo a oblečení. Je kosmopolitní, originální a mladistvá. Stejně jako její zákaznice, které si nové prostory prodejny jistě oblíbí.

Moderování akce se zhostila populární moderátorka Monika Leová. Příležitost prohlédnout si modely z nové kolekce i nadčasový design interiéru si nenechala ujít ani známá zpěvačka a raperka Sharlota, videoblogerka roku 2017 Anna Šulcová, modelka a Miss ČR 2009 Aneta Vignerová a Česká Miss 2017 Michaela Habáňová.

Zlatým hřebem programu byl exkluzivní koncert vítězky páté řady pěvecké soutěže Superstar 2018, Terezy Maškové. Tereza je novou hvězdou české popové scény a módní ikonou. Před nedávnem se stala tváří značky Tezenis. Aktuálně jí můžeme obdivovat na billboardech po celé České republice.

„Značka Tezenis dlouhodobě spolupracuje s předními interprety světové pop music a podporuje i nové talenty. Na globální kampani s touto značkou spolupracovaly například hvězdy formátu Rity Ory.”, popisuje propojení se značkou Tereza. „Jsem hrdá na to, že mohu být českou ambasadorkou Tezenis a spolu se zástupci značky dnes slavnostně představit nové prostory butiku Na Příkopě. Toto místo je moderní a plné pozitivní energie, prostě nákupní ráj”, uzavírá.

Zdroj: Tezenis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.