Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityDěti

Modelka Zuzana Jandová a zpěvačka Olga Lounová společně zazpívaly v nemocnici Motol

Top modelka a Miss ČR 2008 Zuzana Jandová a zpěvačka Olga Lounovová společně s majiteli Fitness Victory Mgr. Jiřím Vilímkem a Miroslavem Fukesem přišli obdarovat Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol. Obě dámy na místě společně zazpívaly a dětem tak udělaly velkou radost. Fitness Victory věnovalo štědrých 100 000 kč a zároveň dětem předalo spousty vánočních dárků.

Cílem bylo dodat na dětské oddělení FN Motol vánoční atmosféru a přinést rozptýlení do nemocničního prostředí. Téměř 30 hospitalizovaných dětí navštívila Olga se Zuzkou a majiteli pražského fitness osobně a předávali vánoční dárky. Dámy společně v každem nemocničním pokoji zazpívaly, kde nejeden rodič zadržoval slzy dojetím. Děti se zájmem sledovaly toto jedinečné vystoupení, které bylo pro známou top modelku neformální premiérou. Jandová i Lounová s dětmi ochotně také zapózovaly a rozdávaly autogramy. Po skončení programu krásky spolu s majiteli Fitness Victory Jiřím Vilímkem a Miroslavem Fukesem slavnostně předali zástupci FN Motol Marianu Pavlíčkovi DiS. šek na 100 000 Kč.

„Finance od Fitness Victory využijeme na vysoce nákladné operace kliniky dětské hematologie a onkologiie. Velmi si pomoci vážíme a moc panu Vilímkovi a Fukesovi a dámám děkujeme,“ říká Marian Pavlíček DiS. z FN Motol. Zuzana Jandová neskrývala obdiv k nemocným dětem. “Jsem moc ráda, že jsem měla možnost přijít se za dětmi podívat, zjistit, jak to na takových odděleních chodí a trochu děti svou přítomností podpořit. Děti jsou neuvěřitelně statečné a obdivuji i jejich rodiče, musí to být těžké. Moc bych jim přála, aby mohly být na Vánoce doma. A nejen na Vánoce,” říká Zuzana, která si plní svůj sen. Vrhla se totiž na studium zpěvu. Před pár dny se vrátila ze Skotska, kde studovala na universitě St. Andrews zpěv a piáno. Momentálně se věnuje zpěvu v Praze. „Celá akce se nesla ve velmi milé atmosféře, bylo mi ctí, že jsem mohla děti potěšit a alespoň na jeden den trochu rozveselit,“ dodává zpěvačka Olga Lounová, která nedávno vyprodala svůj koncert v Karlíně a vydala nové CD. Obě kamarádky jsou dlouholetými klientkami zmiňovaného fitness studia, kde pod dohledem Jiřího Vilímka trénují dle pečlivě vypracovaného plánu na míru. Příští rok mají Olga i Zuzka v plánu odcestovat na delší dobu do LA.

Jiří Vilímek je nejen osobní konzultant zdravého životního stylu, ale i realizátor několika úspěšných projektů: Proměny, Viktoráček, Fit & Beauty pobyty a spousty zajímavých seminářů a kurzů „V našem Fitness Victory na Praze 4 pracujeme i s dětmi a první myšlenku pomoci onkologickému oddělení jsem dostal od našeho klienta, který má nemocné dítě. Sám jsem otcem dvou dětí a tak si velmi uvědomuji, jak křehký je dětský život. Následně jsme zřídili ve fitness anketu, kde naši klienti reagovali, kam by finančně rádi přispěli a Klinika dětské hematologie a onkologie FN Motol vzešla z nejvíce hlasů. Dnešním gestem bych také rád poděkoval všem našim spokojeným klientům a partnerům,“ říká spolumajitel pražského fitness. V charitativní pomoci potřebným ve směru pohybu bychom rádi pokračovali i do budoucna.

Zdroj a foto: Fitness Victory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *