Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SportZdraví

Zapojte se do novoroční jógové výzvy #OrbitChallenge!

Novoroční předsevzetí si za svůj život stanovil snad každý z nás. Jak dlouho ale pevná vůle vydržela? Značky žvýkaček bez cukru Orbit a Airwaves se rozhodly namotivovat všechny, kteří se pustili do nového roku s vidinou zdravějšího životního stylu, a vytvořily pro ně opravdovou výzvu!

Na webu www.orbitklub.cz/orbitchallenge můžete již od začátku ledna postupně sledovat hned deset videí s lekcemi jógy, které předcvičuje profesionální jóga instruktorka a vyznavačka zdravého životního stylu Karin Dimitrovová. Tak zahoďte výmluvy a zapojte se do 21denní výzvy, každý druhý den na Vás bude čekat nové video. Žvýkačky bez cukru mohou být nejen po cvičení skvělým parťákem, když Vás přepadne chuť mlsat, nyní je dokonce zakoupíte i ve výhodném multipack balení 4+1 zdarma. V rámci výzvy #OrbitChallenge navíc můžete soutěžit o VIP vstup na Orbit Yoga Fest s podporou značky Puma, kde bude přítomna sama ambasadorka Karin. Sledujte Instagram Orbit Klub a přidejte se k nám!

Protože dobrý pocit je nejlepší odměna
Nový rok si říká o nový začátek. Zahoďme vše staré, uplynulé. Zahoďme i všechny výmluvy a pusťme se směle do toho! Být aktivní a fit nám pomůže cítit se skvěle, získat větší sebevědomí. Značka Orbit přináší výzvu nejen pro všechny zkušené jogíny, máme tu nový rok, tak proč nezačít s něčím novým? Instruktorka Karin Vás během ledna na webu www.orbitklub.cz/orbitchallenge krok za krokem provede základními jógovými pozicemi, naučí Vás vnitřnímu klidu, vyrovnanosti a celkovému umění odpočívat, abyste sami ze sebe měli dobrý pocit. K tomu přispějí i žvýkačky Orbit či Airwaves, které nejen že Vám dodají skvělý pocit v ústech, ale mohou být také tou pravou odměnou: ať už si vyberete jakoukoliv příchuť od mátových po ovocné, všechny jsou bez cukru, což v povánočním období při snaze o zdravější životní styl jistě oceníte.

Orbit Yoga Fest
Myslíte to s novoročním předsevzetím opravdu vážně? Tak sledujte Instagram značky Orbit, zapojte se do #OrbitChallenge a vyhrajte jeden ze třiceti vstupů na Orbit Yoga Fest, který se uskuteční 9. února 2019 v Praze! Nejen že zapojením se do Orbit výzvy můžete motivovat všechny kolem sebe, vstupem na Orbit Yoga Fest získáte možnost zacvičit si se samotnou Karin Dimitrovovou, obdržíte dárky od značky Puma a chybět nebude samozřejmě ani zásoba žvýkaček Orbit a Airwaves, abyste se vždy po snaze stát se svým lepším já náležitě odměnili.

Jak lze VIP vstup vyhrát?
Zapojte se do jógové výzvy, vyfoťte se ve své oblíbené jógové pozici a v období od 4. do 24. ledna 2019 sdílejte fotku ve svém instagramovém feedu s hashtagem #OrbitChallenge. Pak už se jen těšte, že Váš příspěvek bude patřit mezi nejlepších třicet – odměna na sebe nenechá dlouho čekat!

Více na www.orbitklub.cz/OrbitChallenge.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *