Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Orchestr Ježkovy stopy a Jan Smigmator zahrají a zazpívají pro Leontinku

Rytmy swingu a ohlédnutí za časy první republiky slibuje benefiční koncert pro Nadaci Leontinka, který se uskuteční v úterý 15. ledna 2018 v divadle Le Royal. Orchestr Ježkovy stopyJan Smigmator vystoupí společně s nevidomými a slabozrakými hudebníky. Výtěžek z prodeje vstupenek bude věnován na rozvoj spolupráce mezi Orchestrem Ježkovy stopy a talentovanými zrakově postiženými hudebníky.

„Cílem benefice je propojit talentované nevidící hudebníky s vidícími profesionály, kteří je mohou inspirovat a posunout na jejich další profesní cestě. Po vzoru Jaroslava Ježka, který sám trpěl vážnou zrakovou vadou, by všichni účinkující chtěli svou vášeň k hudbě sdílet s posluchači nejen u nás, ale časem i v zahraničí,“ říká o benefici koordinátorka projektů Tereza Podzimková.

Vystoupí nevidomí a slabozrací hudebníci: Eva Blažková – flétna, Bára Mirgová – zpěv, Jakub Blažek – saxofon a foukací harmonika, Martin Jozífek – klavír a Jan Adamec – tuba. Spoluúčinkuje Pěvecký sbor Školy Jaroslava Ježka pro zrakově postižené. Na koncertě zazní skladby jako Bugatti step nebo Doktor Swing.

Dobovou atmosféru podtrhne i dress code, který se ponese v duchu první republiky. Koncert navíc zpestří tango Veroniky Lálové (taneční partnerky Davida Svobody ve StarDance) s nevidomým tanečníkem Janem Hegrem.

Vstupenky na benefiční akci lze zakoupit v síti Ticketportal. Cena běžné vstupenky je 490 Kč, rodinná je k dostání za 990 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *