Prohlédněte si novou dámskou kolekci Louis Vuitton jaro/léto 2019

Je vůbec ta nasvícená promenáda kolem pyramidy v Louvru skutečná? Všude kolem ní prchavé světlo odražené od vodní hladiny dělá společnost mimořádně úchvatnému západu slunce. Láska s cestování je věčné téma značky Louis Vuitton – je snad něco víc?

Pro kolekci jaro/léto 2019 značka navrhla celou novou krajinu. Hra s geometrií a objemem dala vzniknout originální siluetě, která se vydává na objevitelskou výpravu do světa módy. Její půvab se sestává z myriády suvenýrů z expedicí na vzdálené ostrovy. Jsou krajiny, které dobrodružná hrdinka tak hrdě nosí na své hrudi, vůbec skutečné?

Kontrast k exotice přichází v podobě klasicismu – tradiční savoir-faire s propracovaností do jemného detailu je kontrapunktem k robustní výstroji nomáda. Reliéfy oblečení vytvářejí vlastní panoramata. Konfrontace barev a motivů vypráví vlastní dobrodružství.

Hrdinná cestovatelka sama nosí svět, který dobyla na svých výpravách. Značka Louis Vuitton křižuje a kombinuje různá území – výsledkem je ideální země, kde nechybí ani fata morgana. Fantazijní pobřežní krajina se stává vzpomínkou cestovatelky. Není snad miráž (z latinského slova „mirare“, které znamená „užasnout“) ultimátním cílem každého módního dobrodružství?

Zdroj: www.louisvuitton.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *