Valentýnská edice dortových lízátek HAPPY POPS to řekne za vás!

Nádherně vypadají, voní tak, že se Vám okamžitě sbíhají sliny, lahodně chutnají a jsou vyráběny podle tradičních receptur z vybraných, kvalitních surovin. Řeč je o dortových lízátkách HAPPY POPS, které lze nyní pořídit i v srdíčky poseté Valentýnské edici pro ni a v ostřejší variantě hořké čokolády s chilli pro něj. Buďte originální a věnujte své lásce jedlou kytici lahodných dortových lízátek či krabičku s touto dobrotou. Na výběr je hned deset příchutí, ze kterých si vybere každý milovník sladkých pochoutek.

Láska prochází žaludkem, o tom věděly už i naše babičky. Chcete-li svou drahou polovičku na svátek všech zamilovaných potěšit, darujte ji/mu srdíčky posetou dobrotu – set dortových lízátek HAPPY POPS. Na výběr jsou hned dva způsoby balení – buď 22 ks Happy Pops v krabičce, či 30 ks v krásné kytici v bílém květináči.

Vymazlené provedení je jako stvořené pro dárek, u obou forem balení je vždy také kartička pro připsání vlastního zamilovaného vzkazu.

Jistí si můžete být také lahodnou chutí, na výběr je těchto deset příchutí – vanilková Vanilla, čokoládová Chocolate, oříšková Nut, pro milovníky kávy je připravena Coffee varianta, banánová Banana, svěží citrónová Lemon, zimně laděná perníková Gingerbread, milovníci zdravější stravy ocení mrkvovou Carrot, nadýchaný Red velvet a pro ostřejší chlápky je připravena varianta – hořká čokoláda s chilli Chilli chocolate.

Dortová lízátka HAPPY POPS jsou vyráběna podle tradičních receptur z kvalitních surovin – bez umělých náhražek či aromat. Zkrátka jen pravé ingredience pro tu nejlepší chuť. Dortová lízátka HAPPY POPS jsou k objednání na webu www.happypops.cz za ceny – kytice s Valentýnskou slevou za 990 Kč, dárková krabička za 880 Kč.

Za značkou HAPPY POPS stojí talentovaná Monika, zakladatelka kreativního cukrářského studia Ňamky Dezerterie, které se zaměřuje na tvorbu 3D dortů. Dortová lízátka Happy Pops jsou báječné jak na nejrůznější oslavy, party, tak také firemní akce, jako dárky pro klienty, atd. Kromě toho, že velmi hezky vypadají, se můžete spolehnout také na kvalitní složení – Happy Pops jsou vyráběny bez aromat, náhražek, podle původních receptur. Více na www.happypops.cz, na Facebooku, či také na Instagramu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *