Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Crème de la Crème láká na speciální čokoládové a kávové týdny

Crème de la Crème je pověstná svojí řemeslnou zmrzlinou. Kromě až čtyřicítky druhů ze stálé nabídky je možné si často pochutnat na sezónních či speciálních zmrzlinách. Stejně tomu bude i letos v lednu a únoru, kdy Honza Hochsteiger připravuje čokoládový a následně kávový týden. Tyto dvě suroviny se těší velké oblibě u většiny lidí, a to nejen díky jejich jedinečné chuti, ale zároveň i povzbuzujícím účinkům. Zatoužíte-li tak v pochmurných zimních dnech po sladkém potěšení, vyrazte do Crème de la Crème za bohatým výběrem čokoládových či kávových zmrzlin.

Honza Hochsteiger alias pan Zmrzlinka je proslulý svojí vášní pro zmrzlinu a vymýšlení nových, a ještě lepších druhů. V úvodu roku se zaměří konkrétně na čokoládové a kávové variace.

V týdnu od 28. ledna do 3. února na všechny zákazníky čeká čokoládový týden. Kromě tradiční čokoládové zmrzliny, která patří celoročně k nejprodávanějším druhům, si můžete vychutnat další populární variace s karamelem a solí či chilli. Připraveny budou také novinky, a to čokoláda ve spojení s nugátem, kokosem nebo pomerančem. Dalšími čokoládovými specialitami budou zmrzliny mon cherry, čokokáva, čokostraciatella a čokobanán. Chybět nebude ani pro Crème de la Crème typická veganská variace, a také čokoládová zmrzlina bez cukru. Po celý týden tak můžete vyzkoušet celkem 12 druhů čokoládového potěšení.

Následovat bude kávový týden, a to konkrétně od 11. do 17. února. Honza Hochsteiger připravuje kávovou zmrzlinu mnoha způsoby, každá poté vede k úplně jiné chuti. Milovníci tohoto nápoje se mohou těšit nejen na klasickou kávovou zmrzlinu, ale také na verzi z bílé kávy či kávy s lógrem. Zastánci sladkého zase nepohrdnou ledovou pochoutkou z irské kávy. Skutečně speciální zmrzlina poté bude vyrobena přímo ze vzácné cibetkové kávy Kopi Luwak. Sortiment také rozšíří tradiční veganská zmrzlina, stejně jako zdravější alternativa bez cukru a s nižším obsahem tuku. Celkem bude připraveno 7 druhů kávových zmrzlin.

Čokoládové i kávové mražené potěšení bude pro všechny zájemce připraveno v pražském Zmrzlinovém salonu na Národní 23 a také již tradiční cukrárně v Husově 12.

Zdroj: Crème de la Crème 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *