Šperkařka Anna Steinerová představuje originální snubní prsteny

Svatba je výjimečným a unikátním dnem každého páru. Stejně výjimečný může být také šperk, kterým svou lásku stvrzujete – snubní prsten. Šperkařka a designérka Anna Steinerová, známá mimo jiné značkou Kaa-wa, přesně takové vyrábí na zakázku. V každém šperku je ukryta určitá symbolika, vždy je velmi originální, propracovaný a máte jistotu, že je vyroben jen a jen pro Vás. Na kontě jich má Anna Steinerová již stovky a vždy se jedná o jedinečný a kreativní kousek, který v sobě nese příběh páru, který se rozhodl svůj vztah zpečetit svatbou.

Okamžik, kdy muž otevře krabičku se šperkem a novomanželé si vzájemně navléknou své prsteny, patří mezi velmi dojemné nejen v romantických filmech. Tento šperk, tedy snubní prsten, který v optimálním případě pár nosí po celý život, by měl partnery charakterizovat, být s nimi nějak propojen. Přesně hledání a následnou realizaci této symboliky, doslova vepsání příběhu daného páru do šperku, bravurně ovládá šperkařka a designérka Anna Steinerová, která o vývoji takového šperku říká: „Tvorba snubních prstenů mě nesmírně baví. Jsem vlastně spolutvůrcem, či autorem kousku života dvou lidí. Většinou se nejprve potkáme a partneři mi o sobě něco řeknou, co mají rádi, co je společně těší. Já si z poznámek udělám nějakou vizualizaci, jak by mohl šperk vypadat, co by mohl obsahovat a pak společně ladíme detaily a věci jako je materiál, kamínek ano, či ne, velikost. Vznikly mi pod rukama už stovky prstenů a vždy jsou svým způsobem unikátní. Milovníci hor měli na šperku horský reliéf, fandové přírody klacíky, cyklisté kolo, pejskaři dokonce otisk packy jejich čtyřnohého miláčka. Zkrátka co šperk, to příběh.

U každé zakázky je samozřejmostí individuální přístup a přání páru. Všechny prsteny v sobě pak nesou symboliku, někdy jasnou i pro okolí, jindy skrytou, známou jen těm, kdo prsteny nosí. Velikost, tvar, materiál, zpracování, kameny, barva – možností je skutečně spousta. Nechte si vytvořit šperk, který Vás a Vašeho partnera bude charakterizovat.

Anna Steinerová je známá především jako autorka šperků značky Kaa-wa. Její šperky představují kávu jako fenomén, který nás provází celým životem. Jednotlivé fáze růstu kávovníku precizně zpracovává do svých šperků, ve kterých odráží podobu klíčícího semínka, pupenů, květů, lístků až po samý zdroj kávového požitku – zrna. Jedinečný koncept, kterým značka Kaa-wa bezesporu je, vás vtáhne do tajuplného příběhu kávového zrnka. Její šperky jsou precizně zpracované a vždy něco sdělují. Kromě Kaa-wy se Anna věnuje také zakázkové tvorbě šperků (nejen zá/snubních, tvoří také osobní medailonky s rytinami či šperky k narození dítěte), ale stojí také například za výrobou šperků pro Českého lva, navrhuje ocenění pro soutěž Barista roku, či šperky pro kávový festival Prague Coffee Festival. Ač je tvorba Anny Steinerové překrásná a originální, nikdy její šperky nezastiňují samotné nositelky/nositele, jsou jim designovým doplňkem, vyjádřením jich samých…

Zdroj: www.annasteinerova.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *