Soutěžte o LEGO z filmu Lego Příběh 2

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci Lega z filmu Lego příběh 2 jsou Oliver T., Praha; Jakub K., Praha; Markéta L, Brno; Soňa R., Kladno. GRATULUJEME!

Nový film LEGO PŘÍBĚH 2 právě přichází do vašich kin. Objevte, zda je všechno BOŽÍ a vyhrajte jednu ze čtyř stavebnic s Emmetem!

Všichni obyvatelé LEGO světa nyní celí nové obrovské hrozbě v podobě vesmírných LEGO DUPLO vetřelců. Ti ničí město Bricksburg rychleji, než ho jsou jeho obyvatelé schopni obnovovat. Bitva za vítězstvím a ustálením harmonie v LEGO světě zavede Emmeta, Lucy, Batmana a jejich přátele do dalekých neprobádaných světu. Dostanou se i do podivné galaxie, ve které je všechno jako v muzikálu. Jejich odvaha, kreativita,ale i mistrovské stavitelské dovednosti projdou tvrdým testem. Ten odhalí, jak výjimeční hrdinové to ve skutečnosti jsou. Užijte si film a samozřejmě i stavění! Společně jsme boží!

LEGO Movie 70823 Emmetova tříkolka!
Postav Emmetovu tříkolku a ujeď před nepřítelem z vesmíru do bezpečí. Povznes své umění mistra stavitele na novou úroveň se sadou k filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 70823 Emmetova tříkolka! Tato fantastická stavebnice obsahuje sedadlo pro minifigurku, 3 gumová kola a skládací stabilizátory. Obsahuje čerpací stanici se sestavitelnou pumpou, funkcí katapultu a parkovacím místem pro tříkolku, a navíc postavy z filmu LEGO PŘÍBĚH 2 – minifigurku Emmeta a sestavitelnou figurku mimozemského narušitele s klapající pusou a rotujícím okem.

Soutěžní otázka: Jaké je jméno vládkyně systému Systar, která může měnit svůj vzhled dle libosti?
a) Královna Zlovůle
b) Královna Libovůle
c) Královna Mimovůle

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 28.2.2019. Do předmětu uveďte Soutěž Lego Movie. Vyhrává 300., 400., 500. a 600. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj: Lego Příběh 2

Jeden myslel na “Soutěžte o LEGO z filmu Lego Příběh 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *