Baťa a Fashion Extravaganza proběhne na Baťa Fashion Weekendu v Praze

Baťa Fashion Weekend proběhne 13. a 14. dubna 2019 na pražském Žofíně. Tématem je tentokrát “Evoluce stylu”. Součástí Baťa Fashion Weekendu budou opět módní přehlídky, finále Baťa Young Designers’ Challenge, výstava a muzeum obuvi, chybět nebudou kreativní a zábavní aktivity pro návštěvníky. Část bude věnovaná i 125 letům výročí Baťa, které připadá právě na letošní rok. Vstup na akci, která bude živě streamovaná do celého světa, je zdarma.

Velmi zajímavý program Baťa Fashion Weekendu bude streamovaný na sociální síti Facebook. „Baťa Fashion Weekend je jedním z nejdůležitějších zastavení v našem roce, kdy nejen představíme nové kolekce, ale také oslavíme naše odhodlání nabízet pohodlné boty s nejrůznějšími inovacemi, které kombinují styl a kvalitu za příznivé ceny“, říká Alexis Nasard, CEO Baťa.

Připojte se k nám a naší módní extravaganze!
CATWALK SHOW
Půjde o módní přehlídku, kdy pódium přechází v runway. Pozadí přehlídky je vizuálním zážitkem, kde nechybí animace nebo zvuky jako tlukot srdce, DNA – vše je tmavé, tajemné, umělecké, ale zároveň skvěle moderní, navozující atmosféru Evoluce stylu – letošního tématu Baťa Fashion Weekendu. Představte si, že se usadíte na přehlídce obuvi, světla zhasnou, vzrůstá napětí a spouští se animace. Vizuální požitek umocňují i první beaty DJe, které následují modelky a modelové. Ne však takoví, na jaké jsme zvyklí. „Součástí Manifesta značky Baťa je i podpora lidí k tomu, aby se cítili příjemně právě takoví, jací jsou, a ne pod tlakem společenské představy o kráse. Naše předvádějící modelky a modelové to budou reflektovat“, podtrhuje program přehlídky Jana Barbati Chadová. „Takže místo velmi hubených a cool modelek očekávejte, staré, mladé, hubené nebo silnější. Zkrátka celé spektrum lidí, kteří jsou sami se sebou spokojení“, dodává. Celý Baťa Fashion Weekend proběhne za účasti celebrit, influencerů, módních novinářů a milovníků módy z celého světa.

VÝSTAVA A MUZEUM
Nenechte si ujít speciální výstavu různých kolekcí Baťa včetně té italské nebo čínské, Red Label kolekce, technologií Insolia a Flexible a aktuální kolaborace Baťa Herritage x Coca Cola. Globálně se tu také představí nové Mello od Baťa Power. Kromě toho zde bude k vidění i kolekce bot, které reprezentují průřez 125letou historií firmy Baťa včetně dílny Tomáše Bati s nářadím, které Baťa a jeho zaměstnanci skutečně používali.

FINÁLE BAŤA YOUNG DESIGNERS’ CHALLENGE
Určitě bude stát za to sledovat finále Baťa Young Designers’ Challenge, soutěže, ve které se letos utkají studenti z České republiky, Itálie a Keni a jejímž zadáním jsou tenisky. Stejně jako v minulých ročnících, budou i v tom letošním vítězné boty sériově vyrobeny a prodávány ve vybraných prodejnách Baťa po celém světě. Soutěže, která na akci představí 10 finalistů, se zúčastnily stovky studentů. Vítěz bude vyhlášen 13. dubna.

KREATIVNÍ DÍLNA
Po inspiraci výstavou si mohou návštěvníci kreativně dotvořit vlastní tenisky Tomy Takies v kreativní zóně přímo na místě. Nebude chybět ani občerstvení ve food trucku přímo před Žofínem nebo strom přání.

STREAMING
A jestli se vám nepodaří dorazit osobně, užijte si Baťa Fashion Weekend ze svého domova při Live streaming na Facebooku. V České republice můžete program Baťa Fashion Weekendu sledovat zde: https://www.facebook.com/BataCzech/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.