Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Pokochejte se novou kolekcí šperků Vertex od Daniely Komatović

Daniela Komatović je mezinárodně uznávaná česká grafická designérka, návrhářka šperků, malířka a fotografka. V roce 2017 získala zlaté ocenění, jako zatím jediná z českých designérů šperku, v Miláně za svůj originální prsten – přívěsek z kolekce “Eye To The Soul” v prestižní soutěži A’Design Award & Competition v kategorii šperky, hodinky a brýle.

Ve světě, kde přestal existovat kruh a vládnou pouze pravé úhly a rovnoběžky, vzniká její nová kolekce Vertex. Ve znamení čtverce oslavuje vrchol ve všech jeho významech, ne jen v čistě geometrickém slova smyslu. Zlaté prsteny z této kolekce jsou ozdobeny přírodními kameny ametysty, žlutými safíry nebo diamanty, vybroušenými rovněž do tvaru čtverce, které jsou v prstenech umístěné ve vyvážené architektonické kompozici. Nezanedbatelný důraz, při navrhování těchto klenotů, je kladen na sladění barev drahokamů a polodrahokamů s různými barvami 14k zlata, které jsou k dispozici. Tyto skulpturální prsteny přes svůj netradiční pravoúhlý tvar překvapí komfortem nošení.

Prsten s ametystem a safírem, cena 66.800,- Kč
Prsten s černým diamantem a žlutým safírem, cena 43.100,- Kč

Eshop: www.diamondspot.cz
Prodej: Diamond Spot, Masná 15, Praha 1

Zdroj: www.danielakomatovic.com, https://www.facebook.com/daniela.komatovic.design/, https://www.instagram.com/daniela.komatovic/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *